Home » Agroturystyka » Domek góralski Hyrb od: 40zł do: 40zł

Domek góralski Hyrb Domek góralski Hyrb

Domek góralski w Stryszawie koło Suchej Beskidzkiej (Beskid Żywiecki) to doskonałe miejsce na spokojny i malowniczy wypoczynek. Dom o powierzchni 130m2 w stylu zakopiańskim posiada taras i 27-arową posesję. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, telewizorem i tarasem, kuchnia oraz łazienka. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, z czego jedna posiada balkon, oraz druga łazienka. Na poddaszu istnieje możliwość zakwaterowania większej grupy. Działka, położona na skarpie, jest otoczona drzewami iglastymi i znajduje się koło potoku. W pobliżu przebiega szlak turystyczny na Jaworzynę (990m n.p.m.) oraz Jałowiec (1111m n.p.m.).

Okolica oferuje wiele atrakcji. Można tu korzystać z licznych szlaków turystycznych Beskidów, takich jak Babią Górę (1725 m n.p.m.), Jałowiec (1111m n.p.m.) czy Leskowiec (969 m n.p.m.). W Zawoi znajduje się wyciąg narciarski, a w Lachowicach można podziwiać zabytkowy drewniany kościół z 1789 roku, który został wytypowany do umieszczenia na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO. W okolicy można również zobaczyć liczne kaplice, figury przydrożne oraz przysiółki i osiedla będące pamiątką po osadnictwie wołoskim.

W Suchej Beskidzkiej warto odwiedzić renesansowy zamek „Mały Wawel”, zabytkowy kościół z XVII wieku oraz karczmę Rzym. W Zawoi znajduje się klasztor karmelitów bosych w pobliżu przełęczy Przysłop, z którego można podziwiać przepiękny widok na Babią Górę. W pobliskich Wadowicach znajduje się muzeum Jana Pawła II, a Jezioro Żywieckie oferuje możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Domek góralski Hyrb

location_on Adres:

Stryszawa 429 a, 34-205 Stryszawa

woj. Małopolskie, Polska

phone 508955818

phone 508955818

insert_linkhyrb-noclegi.home.pl

Ilość miejsc: 13