Home » Domki letniskowe » Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie od: 35zł do: 200zł

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie

Zapraszamy do skorzystania z usług bazy turystycznej OSiRu położonej nad Jeziorem Budzisławskim w Trębach Starych. Na wczasowiczów czekają domki letniskowe i pokoje gościnne, które zapewniają komfortowy i przyjemny pobyt. Dodatkowo, mogą Państwo skorzystać z jednego z najczystszych jezior w Wielkopolsce, gdzie można się kąpać, opalać i korzystać z różnych atrakcji wodnych.

Oprócz tego, baza turystyczna oferuje bogate zaplecze sportowe. Można skorzystać z dwóch boisk piłkarskich, w tym jednego treningowego. Dla miłośników innych dyscyplin dostępna jest wielofunkcyjna hala sportowa z siłownią oraz korty tenisowe, zarówno ceglasty, jak i asfaltowy. Dodatkowo, można również zagrać w siatkówkę plażową na jednym z trzech boisk.

Po aktywnym spędzeniu czasu, zapraszamy do relaksu i regeneracji sił w saunie. Dodatkowo, przy hali sportowej znajduje się salka bankietowa, która może być wynajęta na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług i spędzenia niezapomnianego czasu nad Jeziorem Budzisławskim w Trębach Starych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie

location_on Adres:

ul. 600 - Lecia 21, 62-540 Kleczew

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 632701223

phone 601539601

insert_linkwww.osir.kleczew.pl

Ilość miejsc: 60