Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Kabylia od: 37zł do: 55zł

Ośrodek Wypoczynkowy Kabylia Ośrodek Wypoczynkowy Kabylia

Ośrodek Kabylia jest malowniczo położony w starym sosnowo-brzozowym lesie, około 600 metrów od plaży. Na terenie o powierzchni 1 hektara, który jest ogrodzony i zamykany na noc, znajduje się wiele udogodnień. Są to między innymi leśny parking, budynek sanitarny z toaletą i prysznicem, świetlica z telewizorem, biblioteka, plac zabaw dla dzieci, stół do tenisa oraz gra „piłkarze”. Bezpośrednio obok ośrodka znajdują się sezonowe delikatesy i stołówka.

Stegna jest znana z szerokiej, piaszczystej plaży, która jest strzeżona i oferuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, takich jak zjeżdżalnia, wypożyczalnia skuterów wodnych i łodzi. Miejscowość ta jest siedzibą władz gminy zamieszkałej przez 10 tysięcy mieszkańców. Pierwsza wzmianka o Stegnie pochodzi z XV wieku, ale znalezisko 17 monet arabskich dowodzi, że w czasach Cesarstwa Rzymskiego przybywali tu kupcy po cenny bursztyn.

Ten atrakcyjny turystycznie region oferuje wiele możliwości organizowania wycieczek. W bliskiej okolicy znajdują się rezerwaty przyrody Mewia Łacha, Kormoranów oraz „Buki Mierzei”. Ponadto, można odwiedzić takie miejsca jak Malbork, Krynica Morska, Frombork, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Westerplatte, Muzeum Stuthoff oraz Kaliningrad (wycieczki wodolotem z Krynicy).

Nasi stałymi Klienci twierdzą, że ośrodek Kabylia to idealne miejsce na rodzinne wakacje, ponieważ oferuje wygodne domki o zróżnicowanym standardzie z łazienkami i aneksem kuchennym. Wszystkie domki są wyposażone w naczynia kuchenne, turystyczne kuchenki gazowe oraz lodówki, co pozwala na przygotowanie posiłków we własnym zakresie. Jednak ci, którzy preferują korzystanie ze stołówki, mogą wykupić całodzienne wyżywienie w oddalonej o 10 metrów stołówce.

Dodatkowo, istnieje możliwość przyjazdu z psem, a dla stałych Klientów oferujemy zniżki – 5% dla Klientów, którzy wypoczywali w ośrodku Kabylia w ciągu jednego sezonu, oraz 7% dla tych, którzy wypoczywali dwa lub więcej sezonów. Wybierając ośrodek Kabylia w Stegnie jako miejsce spędzenia tegorocznego urlopu, zapewniacie sobie udane wakacje dla siebie i swoich najbliższych.

Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Kabylia

location_on Adres:

ul. Morska 22, 82-103 Stegna

woj. Pomorskie, Polska

phone 587174062

phone 502261315

insert_linkwww.kabylia.pl

Ilość miejsc: 120