Home » Domki letniskowe » Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Bałtyk Ustka od: 35zł do: 70zł

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Bałtyk Ustka Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Bałtyk Ustka

Ośrodek „Bałtyk” jest położony na zachodniej stronie Ustki, w pobliżu pięknych lasów sosnowych i bukowych, które dostarczają krystalicznie czystego powietrza. Jest oddalony o około 800 metrów od morza, a dojazd jest możliwy zarówno autobusem, jak i specjalnym „ciuchcią”, która kursuje bezpośrednio spod ośrodka.

Goście mają do swojej dyspozycji 52 pokoje, które mogą pomieścić od dwóch do pięciu osób. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę i balkon. Łącznie ośrodek może przyjąć 240 gości.

W ośrodku znajdują się również różne udogodnienia, takie jak sala konferencyjna na 90 osób, sala telewizyjna, sala bilardowa oraz jadalnia z nowoczesnym zapleczem kuchennym. W budynku znajduje się także sklep spożywczy.

Na terenie ośrodka znajduje się również zielony teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grill oraz własna baza rowerowa. Goście mogą również korzystać z stołów do tenisa stołowego i innego sprzętu sportowego.

Ośrodek „Bałtyk” oferuje także wiele atrakcji i organizuje różne wycieczki. Można udać się na rejs statkiem po „Bałtyku” lub wycieczki do Darłowa, Słupska, Malborka i Trójmiasta. Można również odwiedzić Słowiński Park Narodowy, Park Krajobrazowy „Dolina Słupi” oraz zwiedzić miasto Ustkę „ciuchcią”. Ośrodek oferuje również wiele atrakcji przy ognisku, dyskoteki oraz możliwość grillowania i wędkowania.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Bałtyk Ustka

location_on Adres:

Storczykowa 10, 76-270 Ustka

woj. Pomorskie, Polska

phone 509435614

phone 509435613

insert_linkwww.baltyk.ustka.pl

Ilość miejsc: 240