Home » Domki letniskowe » Domy Wczasowe Artus i Heweliusz od: 30zł do: 50zł

Domy Wczasowe Artus i Heweliusz Domy Wczasowe Artus i Heweliusz

Serdecznie zapraszamy do kompleksu dwóch pensjonatów wypoczynkowych Artus i Heweliusz, które znajdują się w Ustce, na zachodniej, zacisznej i spokojnej stronie miasta. Położone zaledwie 50 metrów od lasu sosnowego, obiekty są oddalone od ruchliwej ulicy, przy ślepej odnodze ulicy Żeglarzy. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 680 metrów, a działka ma powierzchnię 1600 metrów.

Pensjonaty znajdują się w odległości 800 metrów od piaszczystej, szerokiej i czystej plaży Morza Bałtyckiego, po zachodniej stronie miasta. Składają się z dwóch niezależnych budynków oraz dużego ogrodu o powierzchni 700 metrów. Na terenie posesji lub bezpośrednio przed nią udostępniamy miejsca parkingowe. Zapewniamy również bezprzewodowy dostęp do Internetu i telewizję satelitarną. Dodatkowo, do dyspozycji gości jest sprzęt plażowy.

W pensjonacie Artus przygotowaliśmy wygodnie umeblowane, przestrzenne apartamenty dwupokojowe na parterze, pokoje z balkonami dla 3 i 4 osób na piętrze oraz pokoje dwuosobowe na poddaszu. Każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową, a na parterze znajduje się ogólnodostępna kuchnia.

Natomiast w pensjonacie Heweliusz oferujemy wygodnie umeblowane pokoje dwuosobowe oraz trzyosobowe studia o wysokim standardzie. Każdy pokój posiada własny balkon i łazienkę z kabiną prysznicową.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domy Wczasowe Artus i Heweliusz

location_on Adres:

ul. Żeglarzy 18, 76-270 Ustka

woj. Pomorskie, Polska

phone 515105013

phone 515105014

insert_linkustkawczasy.pl

Ilość miejsc: 40