Home » Sanatoria » Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Kamyczek od: 80zł do: 150zł

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Kamyczek Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Kamyczek

Ośrodek Kamyczek położony jest w centralnej części miejscowości, zaledwie 50 metrów od morza. Jest to dwukondygnacyjny obiekt, który może pomieścić aż 160 osób. Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wszystkie z łazienkami. Pokoje 3 osobowe mają balkony. W każdym pokoju znajduje się także telewizor, radio i czajnik.

W ośrodku Kamyczek znajduje się stołówka, która może pomieścić 160 osób. Ponadto, goście mają dostęp do dużej świetlicy z telewizorem, kinem, profesjonalną salą dyskotekową oraz kawiarnią. Dla aktywnych gości mamy boiska sportowe, na których można uprawiać koszykówkę, siatkówkę i kometkę. Jest także stół do tenisa stołowego. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw.

Na terenie ośrodka znajduje się również wewnętrzny rekreacyjny dziedziniec, zwany patio, gdzie można grillować i rozpalić ognisko. Goście mają również dostęp do biblioteki oraz wypożyczalni sprzętu rekreacyjno-sportowego. Zapewniamy opiekę medyczną, w tym gabinet lekarski i całodobową opiekę pielęgniarską. Teren ośrodka jest ogrodzony, a dla wygody gości dostępny jest parking.

Serdecznie zapraszamy do ośrodka Kamyczek!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Kamyczek

location_on Adres:

ul. Nadmorska 69, 76-034 Sarbinowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943165567

phone 943165744

Ilość miejsc: 160