Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wczasowy Luboń od: 60zł do: 110zł

Ośrodek Wczasowy Luboń Ośrodek Wczasowy Luboń

Serdecznie zapraszamy na TANIE WCZASY do Ośrodka Wczasowego LUBOŃ.

Ośrodek LUBOŃ położony jest w odległości 100m od morza w centralnej części miejscowości (główne wejście na plażę przy pętli PKS).

Ośrodek składa się z 3 piętrowego budunku hotelowego na 190 miejsc. Pokoje 2, 3, 4 osobowe oraz typu studio 2+2. Wszystkie z łazienkami i balkonami.

Na miejscu jest stołówka na 160 miejsc, sala taneczno-rozrywkowa, biblioteka, kawiarnia, sala kinowa, plac zabaw.

Na terenie znajduje się boisko wielofunkcyjne. Parking dozorowany. Cały teren ośrodka jest ogrodzony.

Zapraszamy serdecznie na nasze tanie wczasy do Ośrodka Wczasowego LUBOŃ! Nasz ośrodek jest idealnie usytuowany, zaledwie 100 metrów od morza, w centralnej części miejscowości. Główne wejście na plażę znajduje się przy pętli PKS, więc jesteśmy bardzo łatwo dostępni dla naszych gości.

Oferujemy komfortowe zakwaterowanie w 3-piętrowym budynku hotelowym. Posiadamy pokoje 2, 3, 4 osobowe oraz typu studio 2+2, wszystkie z własnymi łazienkami i balkonami. Nasz ośrodek może pomieścić aż 190 osób, więc zawsze znajdziecie u nas miejsce dla siebie.

W naszym ośrodku znajdziecie także wiele atrakcji i udogodnień. Mamy stołówkę na 160 miejsc, gdzie serwujemy pyszne posiłki. Dla osób lubiących tańce i rozrywkę, mamy salę taneczno-rozrywkową. Dla miłośników książek mamy bibliotekę, a dla tych, którzy chcą zrelaksować się przy kawie, mamy kawiarnię. Możecie także obejrzeć film w naszej sali kinowej. Dla najmłodszych gości mamy plac zabaw, gdzie mogą się swobodnie bawić.

Na terenie naszego ośrodka znajduje się także boisko wielofunkcyjne, na którym można uprawiać różne sporty. Dla waszego bezpieczeństwa, mamy parking dozorowany, a cały teren ośrodka jest ogrodzony.

Zapraszamy więc serdecznie do Ośrodka Wczasowego LUBOŃ! Gwarantujemy wspaniałe wakacje w przystępnej cenie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowy Luboń

location_on Adres:

ul. Nadmorska 61, 76-034 Sarbinowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943165745

phone 943165745

insert_linkwww.lubon.sarbinowo.afr.pl

Ilość miejsc: 160