Home » Motele » Motel Zorbud od: 35zł do: 45zł

Motel Zorbud Motel Zorbud

Oferujemy Państwu możliwość noclegu w Piotrkowie Kujawskim. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, które potrzebują długoterminowego zakwaterowania, jak i do klientów indywidualnych, którzy zatrzymują się w Piotrkowie Kujawskim na krótki okres czasu. Posiadamy duży wybór pokoi dla 30-40 osób, w tym pokoje dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe, które są wyposażone w telewizor. Nasze pokoje są utrzymane w wysokim standardzie, a ceny są bardzo atrakcyjne.

Dla naszych gości udostępniamy również w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, gdzie można samodzielnie przygotowywać posiłki. Oferujemy także możliwość zamówienia grupowego wyżywienia po wcześniejszym uzgodnieniu. Ponadto, posiadamy salę o powierzchni 120 metrów kwadratowych, która może być wykorzystana do organizacji pokazów, prezentacji, spotkań oraz imprez okolicznościowych.

Dla wygody naszych gości, posiadamy również duży, utwardzony parking o powierzchni około 300 metrów kwadratowych, który znajduje się przed budynkiem. Parking ten jest odpowiedni dla dużych i ciężkich pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych oraz Mammobusów czy Przewoźnych Stacji Krwiodawstwa, dla których zapewniamy zasilanie 380V. Parking posiada dwa szerokie wjazdy i jest dobrze skomunikowany z drogą publiczną.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Motel Zorbud

location_on Adres:

ul. Słoneczna 28, 88-230 Piotrków Kujawski

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 542654459

phone 504319614

insert_linkwww.noclegi-piotrkow.pl

Ilość miejsc: 40