Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne pod Bocianim Gniazdem od: 10zł do: 160zł

Gospodarstwo Agroturystyczne pod Bocianim Gniazdem Gospodarstwo Agroturystyczne pod Bocianim Gniazdem

Jeśli marzysz o wypoczynku w malowniczym miejscu, otoczonym przyrodą i z widokiem na piękne jezioro, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Nasze gospodarstwo agroturystyczne „Pod Bocianim Gniazdem” znajduje się tuż nad Jeziorem Głuszyńskim. To miejsce objęte jest strefą ciszy, co sprawia, że jest idealne do relaksu i spędzenia miłego czasu. Wieczorami można nawet spotkać raki, które świadczą o czystości wody. Co jakiś czas odbywają się tu również zawody wędkarskie, dla tych, którzy lubią tę formę aktywności.

Oferujemy komfortowe miejsca noclegowe w pokojach oraz domkach letniskowych, wyposażonych w aneks kuchenny i łazienkę. Zachęcamy również do skosztowania pysznych i zdrowych obiadów, przygotowanych z warzyw pochodzących z naszego własnego ogrodu. Goście mają również możliwość zapoznania się z naszym gospodarstwem. Chętnie pokażemy jak pieczemy prawdziwy chleb, zbieramy miód z pasieki czy doiemy kozę. Na jesieni warto wybrać się na spacer po okolicznych lasach, które są bogate w grzyby.

Dla miłośników sportów wodnych przygotowaliśmy wiele atrakcji. Posiadamy kajaki, łódki, żaglówkę oraz deski windsurfingowe. W przypadku niepogody, można miło spędzić czas w świetlicy, gdzie znajdują się stoły do tenisa stołowego, bilard oraz piłkarzyki. Dla dzieci przygotowaliśmy trampolinę oraz boisko do gry w piłkę. Istnieje również możliwość organizowania ognisk i grilli.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia niezapomnianych chwil w naszym gospodarstwie agroturystycznym „Pod Bocianim Gniazdem”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne pod Bocianim Gniazdem

location_on Adres:

Stefanowo 10, 88-231 Bytoń

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 542851455

phone 694869535

insert_linkwww.agroturystykanadjeziorem.pl

Ilość miejsc: 40