Home » Motele » Motel Łużycki od: 120zł do: 190zł

Motel Łużycki Motel Łużycki

„Motel Łużycki” to nowoczesny i wygodny obiekt o wysokim standardzie wyposażenia i jakości oferowanych usług. Nasz motel jest doskonale usytuowany przy trasie Zgorzelec – Jelenia Góra, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla gości. Dodatkowo, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, co umożliwia atrakcyjne spędzanie czasu w Lubaniu.

„Motel Łużycki” czynny jest przez cały rok i jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej komfortowych obiektów w okolicy. Położenie w Lubaniu sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową do Czech (ok. 15 km), Niemiec (ok. 25 km) oraz Karkonoszy (ok. 70 km). Oferujemy również pomoc w organizacji grupowych wyjazdów w Sudety i Karkonosze, a także w zwiedzaniu okolicznych miast i obiektów turystycznych, takich jak Zamek Czocha, Saksonia, Frydland, Miśnia, Drezno, Praga i Łużyce.

Nasz motel to nie tylko miejsce zakwaterowania, ale także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, spotkania z kontrahentami, współpracownikami czy znajomymi. Oferujemy bazę szkoleniową, atrakcyjne pakiety dla grup oraz wyśmienitą kuchnię.

Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i dysponuje ogrodem z olbrzymią altaną i grillem. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Motel Łużycki

location_on Adres:

ul. Zgorzelecka 51, 59-800 Lubań

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757223946

phone 757223663

insert_linkwww.motelluzycki.pl

Ilość miejsc: 53