Home » Agroturystyka » Agroturystyka Dom Pod Sową od: 35zł do: 50zł

Agroturystyka Dom Pod Sową Agroturystyka Dom Pod Sową

Agroturystyka Dom pod sową to przepiękny zajazd z 1825 roku, który został niedawno odnowiony. Znajduje się on w urokliwej wsi Nawojów Śląski, położonej w malowniczej dolinie rzeki Kwisa, w Pogórzu Izerskim.

Wnętrza tego miejsca emanują niepowtarzalnym klimatem, który przenosi nas w inne czasy. Tutaj można poczuć się jak w domu, ciesząc się miłym nastrójem i spokojem otaczającej przyrody.

Lokalizacja Domu pod sową jest doskonała dla osób, które chcą zwiedzić okoliczne kraje. W pobliżu znajdują się granice z Czechami i Niemcami, co daje możliwość odkrywania nowych miejsc i kultur.

Dla miłośników górskich wędrówek idealnym miejscem do odwiedzenia są Góry Izerskie. To malownicze pasmo górskie oferuje nie tylko piękne widoki, ale także liczne szlaki turystyczne.

Jeśli natomiast interesuje nas historia i zabytki, warto wybrać się do pobliskiego Lubańia i Bolesławca. Te miasta słyną z bogatego dziedzictwa kulturowego i architektonicznego.

Agroturystyka Dom pod sową to idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w pięknym otoczeniu i bliskości atrakcyjnych miejsc do zwiedzania. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Dom Pod Sową

location_on Adres:

Nawojów Śląski 50, 59-800 Lubań

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 509289916

phone 509289916

insert_linkwww.dompodsowa.pl

Ilość miejsc: 12