Home » Agroturystyka » Majątek Giże Marczak – ośrodek dla rodzin dziećmi od: 110zł do: 170zł

Majątek Giże Marczak – ośrodek dla rodzin  dziećmi Majątek Giże Marczak – ośrodek dla rodzin dziećmi

MAJĄTEK GIZE MARCZAK znajduje się w Giżach, w gminie Swiętajno, niedaleko Olecka. Ta część Mazur Garbatych jest piękna i malownicza. Najbliższe miasto, Olecko, jest oddalone o 6,4 km.

Nasza posiadłość rozciąga się na obszarze 20,81 ha. Używamy jej głównie do uprawy zbóż, warzyw, drzew owocowych i orzechów laskowych. Nasze gospodarstwo prowadzone jest zgodnie z zasadami ekologii i posiada certyfikat gospodarstwa ekologicznego, który otrzymaliśmy w 1999 roku.

Jedną z największych atrakcji naszego majątku są dwa jeziorka połączone mostem. Można tam pływać, wędkować, a także podziwiać piękne szuwary. To idealne miejsce do relaksu i kontaktu z naturą.

Na terenie naszego majątku znajdują się dwa nowoczesne budynki przeznaczone dla gości. Wnętrza są bardzo przytulne i wyposażone w komfortowe pokoje i apartamenty, w tym luksusowy Apartament Prezydencki. Posiadamy również salę kominkową, która doskonale nadaje się na uroczyste spotkania, konferencje i relaks w zimowe wieczory.

Mamy również własną oczyszczalnię ścieków, która oparta jest na naturalnych procesach glebowo-trzcinowych. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala nam dbać o środowisko i utrzymywać wysoki standard czystości.

Nasze miejsce jest szczególnie przyjazne dla dzieci. Mają one do dyspozycji duży plac zabaw z różnymi urządzeniami rekreacyjnymi. Są tam również ławki, stół do ping ponga, piłkarzyki, szachy na świeżym powietrzu, siłownia, boisko do siatkówki i badmintona, rowery trójkołowe, huśtawki i trampolina. Dzieci z pewnością nie będą się tu nudzić!

Zimą szczególną atrakcją jest sauna, która znajduje się na brzegu jeziora. To idealne miejsce do rozgrzania się i relaksu po dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

Nasza kuchnia jest znakomita i oparta na regionalnych potrawach. Stawiamy na produkty ekologiczne o wysokiej wartości odżywczej. Nasi goście mogą cieszyć się smakiem Mazur i zdrowymi posiłkami.

Nasza posiadłość zdobyła wiele nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach. Otrzymaliśmy pierwsze miejsca w konkursach „ZIELONE LATO” i „ZŁOTA WIECHA” jako najładniejszy ośrodek ekoturystyczny w Polsce. W marcu 2010 roku nasz ośrodek zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsze letnisko dla rodzin” w ogólnopolskim konkursie „Hotel przyjazny rodzinie”.

Serdecznie zapraszamy do naszego MAJĄTKU zarówno rodziny z dziećmi, jak i grupy zorganizowane oraz gości indywidualnych. Każdy, kto nas odwiedzi, będzie mógł doświadczyć spokoju, ciszy, piękna nieskażonej natury oraz życzliwości naszego personelu. To doskonała okazja, aby poznać jedną z najpiękniejszych krain w Polsce – Mazury.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Majątek Giże Marczak – ośrodek dla rodzin  dziećmi

location_on Adres:

Giże 41, 19-411 Giże

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 875230405

phone 509782015

insert_linkwww.MajatekGizeMarczak.pl

Ilość miejsc: 25