Home » Hotele » Mazurski Dwór od: 80zł do: 140zł

Mazurski Dwór Mazurski Dwór

Mazurski Dwór jest położony na obrzeżach miasta Olecka w dzielnicy Siejnik. Miasto i gmina Olecko leży w północnej części Polski, w województwie warmińsko-mazurskim. W centrum gminy usytuowane jest miasto Olecko, położone nad jeziorem Oleckie Wielkie. Gęsta sieć dróg podnosi atrakcyjność lokalizacji miasta. Krzyżują się tutaj ważne szlaki komunikacyjne prowadzące między innymi do przejść granicznych z Federacją Rosyjską i Litwą.

Olecko jest miejscem wyjątkowo malowniczym. Bardzo blisko stąd do Wigierskiego Parku Narodowego, Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Puszczy Augustowskiej i Boreckiej. Niedaleko znajdują się przejścia graniczne z Litwą i Rosją. Okolice Olecka tworzą doskonałe warunki do żeglowania, wędkowania, grzybobrania – są rajem dla myśliwych, amatorów wycieczek rowerowych i pieszych. Olecko jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania całego rejonu.

W Mazurskim Dworze znajduje się nieduży hotel, co sprawia, że ma on niepowtarzalny charakter oraz wielu sympatyków. Posiada 11 komfortowo wyposażonych pokoi. Do dyspozycji Gości oddajemy 31 miejsca noclegowe w pokojach jedno-, dwu-, i trzyosobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest standardowo w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję, stałe łącze internetowe. Dla bardziej wymagających Gości przygotowaliśmy pokoje o podwyższonym standardzie. Ze względu na niepowtarzalny mazurski klimat przyjmiemy również gości chcących skorzystać z tzw. agroturystyki. Mazurski Dwór jest miejscem gdzie taki rodzaj wypoczynku również możemy dla Państwa zaoferować.

Dla Gości podróżujących samochodem gwarantujemy bezpłatne miejsca na hotelowym, strzeżonym parkingu. W Mazurskim Dworze oddajemy do państwa dyspozycji trzy sale na ponad 120 gości. Sala biesiadna, bankietowa, kominkowa oraz weranda z wyjściem do ogrodu. Wszystkie są klimatyzowane i przestrzenne.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Mazurski Dwór

location_on Adres:

Siejnik 1, 19-400 Olecko

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 875230067

phone 512492990

insert_linkwww.mazurskidwor.pl

Ilość miejsc: 31