Home » Agroturystyka » Magiczny Dwór od: 45zł do: 60zł

Magiczny Dwór Magiczny Dwór

Serdecznie zapraszamy do „Magicznego Dworu” w Jaworzniku, gdzie można dotknąć niewidzialnego.

Nieskażona natura, obserwacje gwiazd, chodzenie po rosie, ekologiczny ogród ziołowy, las sosnowo-brzozowy, wieczory przy ognisku, spacery po bezdrożach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Kilka dni spędzonych z dala od zgiełku cywilizacji sprawi, że zmiany w życiu, których pragniesz – staną się Twoją Rzeczywistością.

Proponujemy: ekologiczny ogród ziołowy, codzienne medytacje, taniec spontaniczny, palenie Agnihotry o wschodzie i zachodzie słońca, kuchnia domowa „Magia ziół”, herbatki ziołowe, nalewki ziołowe, oglądanie gwiazd przez lunetę, ognisko, Karp i pstrąg z okolicznych stawów, kąpiele ziołowe.

Oferujemy gratis: Chata Zielark – doskonałe miejsce do magicznych spotkań, odbiór niezmotoryzowanych z Myszkowa lub Zawiercia, Bezpieczny parking dla samochodów i rowerów, Posesja 2 hektarowa z lasem i ogrodem całkowicie ogrodzona, Oddzielne, niezależne wejście dla gości, salon kominkowy, słoneczny taras, grill do dyspozycji, miejsce na ognisko, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajniki elektryczne, uczestnictwo w Agnihotrze, dostęp do internetu wi-fi, biblioteka i wideoteka.

Na zamówienie: posiłki domowe i wegetariańskie, ognisko, ognisko i danie regionalne pieczonki, degustacja herbatek i nalewek ziołowych, degustacja serów kozich, degustacja swojskich wyrobów:kaszanki, salcesonu i szynki wędzonej w przydomowej kamiennej wędzarni, pstrąg wędzony lub smażony z okolicznych stawów.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Magiczny Dwór

location_on Adres:

ul. Źródlana 7a, 42-310 Jaworznik

woj. Śląskie, Polska

phone tel. +48 (34) 313 18 65, +48 664 170 748

phone tel. +48 (34) 313 18 65, +48 664 170 748

insert_linkwww.magicznydwor.pl

Ilość miejsc: 15