Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Zacisze od: 25zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Zacisze Gospodarstwo Agroturystyczne Zacisze

Obiekt położony jest w pięknej okolicy, otoczonej polami i lasami, z dala od zgiełku miasta. Znajduje się on w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, pomiędzy Ogrodzieńcem a Częstochową. To idealne miejsce, aby odpocząć i odetchnąć świeżym powietrzem.

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się wiele atrakcji dla gości. Dla dzieci mamy huśtawki, piaskownicę i basen w okresie letnim. Jest również miejsce na ognisko i grill oraz parking dla samochodów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje dotyczące organizacji zabaw i imprez.

Odwiedzając naszą stronę, każdy zapamięta niepowtarzalne widoki jurajskich skałek, wąwozów i jaskiń. To miejsce pełne romantycznych warowni i pięknych krajobrazów. Całe gospodarstwo jest również wyposażone w dostęp do Internetu, więc można być online w każdym miejscu.

Jeśli chodzi o noclegi, oferujemy 20 miejsc w różnych rodzajach pokoi. Mamy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe, z możliwością dostawki. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, a łazienka znajduje się na korytarzu. Goście mają również dostęp do pomieszczenia kuchennego z pełnym wyposażeniem.

Dodatkowo, oferujemy dwa łączone pokoje dla 11 osób. Mają one własny aneks kuchenny, łazienkę i są ogrzewane kominkiem w osobnym budynku. Dla osób, które nie szukają luksusu, mamy również Regionalną Chatę. Jest to tanie miejsce noclegowe dla osób indywidualnych i grup do 20 osób.

Zapraszamy do naszego obiektu, gdzie można odpocząć i cieszyć się urokami przyrody.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Zacisze

location_on Adres:

Brzeziny 1, 42-320 Niegowa

woj. Śląskie, Polska

phone 343154221

phone 503546261

Ilość miejsc: 20