Home » Dworki i Pałace » Leśna Cisza od: 80zł do: 90zł

Leśna Cisza Leśna Cisza

Dworek Leśna Cisza znajduję się w małej miejscowości Wiercany w powiecie ropczycko – sędziszowskim na Podkarpaciu. Można organizować tam rozmaite imprezy okolicznościowe takie jak wesela, komunie, bankiety i wiele innych. Dla gości istnieje także możliwość noclegu, do użytku oddano 10 miejsc noclegowych.

Jednym z wielu atutów przybycia do nas jest cisza, gdyż dworek znajduje się na uboczu, kilkaset metrów od domostw. Dworek otacza piękna przyroda. Wkomponowany jest w leśne poszycie i otoczony łanami zbóż, które latem są żółte niczym słońce. Dodatkowym urokiem są piękne pagórki i wzniesienia. Piękno przyrody sprzyja miłemu spędzeniu czasu w Dworku Leśna Cisza, a imprezy tam organizowane nabierają jeszcze większego uroku.

Cała miejscowość Wiercany, w której znajduje się dworek, cechuje się pięknym krajobrazem przyrodniczym. Brak przemysłu ciężkiego w najbliższych okolicach, sprawia, że środowisko naturalne miejscowości jest bardzo czyste, a tym samym posiada walory rekreacyjne i zdrowotne. Przez Wiercany przepływa rzeka Bystrzyca – dopływ Wielopolki.

Dotarcie do miejscowości Wiercany nie jest trudne, gdyż posiada ona dogodne połączenia komunikacyjne. Dwór jest na uboczu, jednak w ciągu kilku minut można dotrzeć do pobliskiego miasta jakim jest Sędziszów Małopolski. Do najważniejszego miasta województwa Podkarpackiego, jakim jest Rzeszów dzieli odległość około 25 km, dzięki czemu bardzo szybko można dotrzeć na lotnisko czy też kolej z międzynarodowymi połączeniami.

Serdecznie zapraszamy do pięknego nowotwartego dworku Leśna Cisza, który znajduje się w Wiercanach w powiecie ropczycko-sędziszowskim na Podkarpaciu. W uroczym dworku wkomponowanym w piękną przyrodę organizujemy przyjęcia okolicznościowe, wesela, bankiety, komunie i spotkania firmowe.

Do Państwa dyspozycji oddajemy luksusowy dworek o niepowtarzalnym uroku, który jest wyposażony w parking, dodatkową salą taneczną na wolnym powietrzu i miejscami noclegowymi. Lokal może pomieścić nawet 180 gości.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Leśna Cisza

location_on Adres:

Wiercany 114, 39-124 Wiercany

woj. Podkarpackie, Polska

phone tel. +48 795 203 407, +48 606 966 305

phone tel. +48 795 203 407, +48 606 966 305

insert_linkwww.lesna-cisza.pl

Ilość miejsc: 10