Home » Pensjonaty » Kompleks Wypoczynkowy Leśny Zakątek od: 70zł do: 240zł

Kompleks Wypoczynkowy Leśny Zakątek Kompleks Wypoczynkowy Leśny Zakątek

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do naszego urokliwego ośrodka wypoczynkowego, położonego nad brzegiem malowniczego jeziora Gołdap. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu wspaniałego wypoczynku i regeneracji sił.

Nasz ośrodek oferuje wiele atrakcji, które sprawią, że Państwa pobyt będzie niezapomniany. Na terenie ośrodka znajduje się boisko, na którym można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Dla miłośników relaksu i odprężenia przygotowaliśmy również saunę. Dla najmłodszych gości mamy przygotowany plac zabaw, gdzie dzieci mogą się bawić i spędzać czas aktywnie.

Ośrodek posiada także wypożyczalnię sprzętu sportowego, dzięki czemu można aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W okolicy ośrodka znajdują się także malownicze ścieżki rowerowe, które zachęcają do aktywnego zwiedzania okolicy.

Cały nasz ośrodek rozciąga się na ponad 5 hektarach terenu, położonych w strefie mikroklimatycznej. To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Otoczony pięknymi kaskadami, rozległymi oczkami wodnymi i iglakami, nasz ośrodek zapewnia niepowtarzalne wrażenia i niezapomniane widoki.

Zapraszamy do naszego ośrodka, gdzie czeka na Państwa niezapomniany wypoczynek w otoczeniu przyrody i pięknych krajobrazów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Kompleks Wypoczynkowy Leśny Zakątek

location_on Adres:

Wczasowa 9, 19-500 Gołdap

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 876150965

phone 876152777

insert_linkwww.lesny-zakatek.pl

Ilość miejsc: 80