Home » Pensjonaty » Gościniec Andrzejówka od: 30zł do: 300zł

Gościniec Andrzejówka Gościniec Andrzejówka

Zapraszamy w najpiękniejszy zakątek dziewiczych terenów Mazur Garbatych, na obrzeża Gołdapi do gościńca „Andrzejówka”. W odległości 500m znajduje się Piękna Góra, najwyższe wzniesienie Szeskich Wzgórz (272m n.p.m.).
Znajdziesz tu luksusowy, kameralny gościniec, w którym zadbamy o to, żeby czas, który u nas spędzisz, pozostał w Twojej pamięci jako niezapomniane wrażenie.
Status miasta uzdrowiskowego, spokój, naturalne piękno przyrody i dobra obsługa, zostały docenione przez naszych gości, którzy powracają do nas o każdej porze roku.
Dzień rozpoczynamy od obfitego bufetu śniadaniowego. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebujesz na dobry początek dnia. Serwujemy doskonałe sery i wędliny pochodzące z litewskich gospodarstw. Jak również ekologiczne warzywa i owoce, częściowo pochodzące z własnych upraw.
Dania obiadowe przygotowywane są w oparciu o tradycyjną kuchnię polską i litewską. Wykorzystujemy sprawdzone, wypróbowane receptury. Warzywa i surówki stanowią dodatek do każdego obiadu.
W sezonie letnim zapraszamy na łowienie ryb z pobliskiego stawu, a następnie na samodzielne przyrządzanie i pieczenie na grillu

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gościniec Andrzejówka

location_on Adres:

Konstytucji 3 Maja 6, 19-500 Gołdap

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone tel. +48 665 098 351

phone tel. +48 665 098 351

insert_linkwww.gosciniec-andrzejowka.pl

Ilość miejsc: 22