Home » Agroturystyka » Hubertówka pod Jaworzem od: 50zł do: 100zł

Hubertówka pod Jaworzem Hubertówka pod Jaworzem

Zapraszamy turystów do odwiedzenia malowniczego zakątka Beskidu Wyspowego. Obiekt położony jest na wysokości 750 m.n.p.m 30 minut od szczytu Jaworz 921m.n.p.m (przez miejscowych nazywany Kretówką), który jest najwyższy szczytem Pasma Łososińskiego w Beskidzie Wyspowym i stanowi znakomity punkt widokowy na panoramę Beskidu.

Organizujemy różnego rodzaju imprezy grupowe, takie jak konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne i biznesowe. Ponadto, oferujemy możliwość zorganizowania przyjęć okolicznościowych, takich jak komunie, chrzciny, rocznice ślubu oraz imprezy urodzinowe. Każdą imprezę traktujemy indywidualnie, dostosowując wystrój sali oraz menu do potrzeb klienta. Malowniczo położony obiekt oraz wyjątkowy styl sali tworzą niepowtarzalny klimat.

W ramach naszej oferty proponujemy również biesiady przy grillu, przejażdżki bryczką konną na wieżę widokową i po okolicy, oraz zimowe kuligi. Zapewniamy również komfortowe noclegi w pokojach 2-4 i 5-osobowych z widokiem na malowniczą panoramę Beskidu Wyspowego. Każdy pokój posiada własną łazienkę, a w budynku jest dostęp do internetu WiFi. Za domem znajduje się parking, 2 grille z kamienia zadaszone drewnianymi altanami ze stołami biesiadnymi, 2 mniejsze altany oraz zadaszony taras.

Oferujemy również wyżywienie, zapewniamy smaczne tradycyjne posiłki, w tym potrawy z grilla, wiejski chleb, wiejski biały ser oraz surowy sok tłoczony z własnych jabłek bez konserwantów, niepasteryzowany, bez dodatku wody i cukru.

Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hubertówka pod Jaworzem

location_on Adres:

Kobyłczyna 26, 34-603 kobyłczyna

woj. Małopolskie, Polska

phone 185331826

phone 504120486

insert_linkwww.hubertowkapodjaworzem.pl

Ilość miejsc: 26