Home » Agroturystyka » Agroturystyka za Potokiem od: 30zł do: 60zł

Agroturystyka za Potokiem Agroturystyka za Potokiem

Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i chcesz delektować się urokami przyrody, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasze gospodarstwo agroturystyczne „Za potokiem” położone jest w malowniczej okolicy, otoczonej łąkami i lasami, z dala od ruchliwych dróg, co sprawia, że jest to prawdziwe miejsce ciszy i spokoju. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie istotne informacje dotyczące naszej oferty.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze gospodarstwo agroturystyczne zdobyło drugie miejsce w wojewódzkim konkursie agroturystycznym „Zielone lato” w 2008 roku. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza oferta jest atrakcyjna i cieszy się uznaniem gości.

Serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego. U nas będziesz mógł odpocząć od codziennego stresu i zgiełku, oddając się bliskości natury. Oferujemy komfortowe pokoje, wspaniałe widoki i wiele atrakcji, które umilą Ci pobyt u nas. Możesz spędzać czas na spacerach po okolicznych lasach i łąkach, korzystać z rowerów, a wieczorem delektować się przyjemnością obserwacji gwiazd na naszym tarasie.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne to idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par czy grup przyjaciół. Znajdziesz u nas spokój i harmonię, a jednocześnie będziesz miał możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zapewniamy również pyszne domowe posiłki, które podkreślą smak wakacyjnych chwil.

Nie zwlekaj, odwiedź naszą stronę internetową i zarezerwuj już teraz swój wymarzony pobyt w naszym gospodarstwie agroturystycznym „Za potokiem”. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z naszej oferty i wrócisz do nas z uśmiechem na twarzy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka za Potokiem

location_on Adres:

Jaworzna 35, 34-602 Laskowa

woj. Małopolskie, Polska

phone 183345253

phone 506111845

insert_linkzapotokiem.idl.pl

Ilość miejsc: 12