Home » Hotele » Hotel, Restauracja Victoria od: 90zł do: 210zł

Hotel, Restauracja Victoria Hotel, Restauracja Victoria

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę w zakresie usług hotelowych i gastronomicznych. Naszym zadaniem jest zapewnienie Państwu miłej atmosfery oraz właściwych warunków do spokojnego wypoczynku.

Oferujemy sympatyczną i sprawną obsługę, wyśmienitą kuchnię oraz atrakcyjną ofertę cenową, która może być przedmiotem negocjacji w zależności od wielkości grupy lub zamówienia. Do Państwa dyspozycji oddajemy 30 pokoi (dla 65 osób), restaurację, bar, salę konferencyjną i salę dyskotekową oraz parking strzeżony. Oferujemy również tanie i smaczne zestawy obiadowe.

W naszym hotelu mają Państwo do dyspozycji 28 komfortowych, miłych i wygodnych pokoi 2 lub 3 osobowych, wyposażonych w TV, telefon i łazienkę z kabiną prysznicową. Istnieje możliwość noclegu dla jednej osoby w pokoju dwuosobowym. Posiadamy również dwa komfortowe apartamenty. W hotelu znajdują się osobne pokoje dla osób palących i niepalących. Dla naszych gości oferujemy parking strzeżony. Standard wszystkich pomieszczeń zapewnia miły i przyjemny pobyt.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel, Restauracja Victoria

location_on Adres:

ul. Słoneczna 6, 66-304 Brójce Lubuskie

woj. Lubuskie, Polska

phone 957434155

phone 957434156

insert_linkwww.victoriahotel.pl

Ilość miejsc: 65