Home » Hotele » Comfort Express od: 80zł do: 150zł

Comfort Express Comfort Express

ComfortExpress Świebodzin znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 60 km od granicy z Niemcami. Hotel położony jest na trasie Świecko-Poznań, w pobliżu pięknych obszarów przyrodniczych, takich jak Puszcza Rzepińska, Puszcza Notecka, Pojezierze Lubuskie oraz Parki Krajobrazowe: Gryżyński i Pszczewski. To idealne miejsce zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

Nasz hotel jest szczególnie polecany dla osób podróżujących po zachodniej Polsce. Oferujemy komfortowe i ekonomiczne pokoje, w których panuje tradycyjna polska gościnność. Nasza restauracja serwuje wyśmienitą kuchnię, co gwarantuje doskonałe przyjęcia okolicznościowe, takie jak wesela, komunie, chrzciny, spotkania firmowe i inne bankiety, zgodnie z życzeniem klienta.

Posiadamy również sale bankietowo-konferencyjne, profesjonalną obsługę oraz pełen serwis gastronomiczny, aby zapewnić udane spotkania biznesowe, szkolenia i prezentacje. Nasz hotel oferuje 34 przestronne pokoje oraz 2 komfortowe apartamenty, co stanowi doskonałą bazę noclegową i biznesową.

Serdecznie zapraszamy do ComfortExpress Świebodzin!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Comfort Express

location_on Adres:

Wojska Polskiego 12, 66-200 Świebodzin

woj. Lubuskie, Polska

phone 683810435

phone 501951466

insert_linkwww.swiebodzin.comfortexpress.pl

Ilość miejsc: 87