Home » Hotele » Hotel Restauracja Leśna od: 105zł do: 320zł

Hotel Restauracja Leśna Hotel Restauracja Leśna

Ośrodek szkoleniowy oferuje kompleksowe zabezpieczenie różnego rodzaju wydarzeń, takich jak szkolenia, narady, konferencje, seminaria, sympozja itp. Posiadamy dwie sale konferencyjne oraz salę komputerową, które są w pełni wyposażone w nowoczesne urządzenia i zapewniają odpowiednie warunki do przeprowadzenia programu szkoleniowego i konferencyjnego. Dodatkowo, sale są klimatyzowane, co zapewnia komfort uczestnikom.

Dla grup zorganizowanych zapewniamy całodzienne wyżywienie oraz serwis kawowy podczas trwania szkolenia. Nasze ceny są ustalane indywidualnie, zależnie od liczby uczestników, czasu trwania szkolenia oraz specjalnych życzeń klienta. Aby uzyskać informacje dotyczące ceny i dostępnych terminów szkoleń, prosimy o kontakt telefoniczny.

Jesteśmy przekonani, że nasz ośrodek szkoleniowy spełni Państwa oczekiwania i zapewni profesjonalne warunki do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Restauracja Leśna

location_on Adres:

ul. Leśna 64, 86-050 Solec Kujawski

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523871638

phone 523873744

insert_linkwww.hotellesna.com.pl

Ilość miejsc: 54