Home » Dworki i Pałace » Hotel Pałac Wolsztyn od: 230zł do: 490zł

Hotel Pałac Wolsztyn Hotel Pałac Wolsztyn

Hotel Pałac Wolsztyn oferuje pełen zakres usług hotelarsko-gastronomicznych. Naszym gościom udostępniamy różnorodne miejsca noclegowe, które znajdują się w 17 pokojach. Oferujemy 5 pokoi jednoosobowych, 8 pokoi dwuosobowych (w tym 4 pokoje z dodatkową sofą), 3 studia oraz 1 apartament. Wszystkie nasze pokoje są wyposażone w łazienki z prysznicem lub wanną. Dodatkowo, każdy pokój jest wyposażony w minibar, telewizor, telefon oraz zapewniamy stały dostęp do internetu. W cenie każdego pokoju wliczone jest również śniadanie.

Nasza restauracja jest w stanie pomieścić 110 osób, co sprawia, że jest idealnym miejscem na organizację przyjęć i bankietów. Dodatkowo, dla naszych gości mamy przytulną kawiarenkę, która może pomieścić 35 osób. Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną, która z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu „Pałac Wolsztyn”! Oferujemy komfortowe pokoje, smaczne jedzenie oraz profesjonalną obsługę. Gwarantujemy, że pobyt u nas będzie niezapomnianym doświadczeniem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Pałac Wolsztyn

location_on Adres:

ul. Drzymały 4, 64-200 Wolsztyn

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 683469358

phone 683463093

insert_linkwww.palacwolsztyn.pl

Ilość miejsc: 29