Home » Hotele » Hotel Pod Różami od: 80zł do: 260zł

Hotel Pod Różami Hotel Pod Różami

Hotel Pod Różami znajduje się w malowniczej miejscowości rekreacyjno-wypoczynkowej, która jest położona na skraju Puszczy Kozienickiej. To miejsce oferuje piękne krajobrazy i niepowtarzalny mikroklimat, które sprzyjają weekendowym wycieczkom i romantycznym spacerom we dwoje. Jeśli pragniesz oderwać się od szarej rzeczywistości, ten hotel jest idealnym miejscem dla Ciebie. Tutaj spędzisz czas w przyjemnej atmosferze i stworzysz wiele niezapomnianych wspomnień.

Hotel i Restauracja „Pod Różami” serdecznie zaprasza do współpracy w zakresie organizacji profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju imprez. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ma coraz większe grono zadowolonych klientów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy zagwarantować profesjonalną obsługę gastronomiczną zarówno dla spotkań firmowych, jak i prywatnych. Nasza kuchnia polska i staropolska jest znakomita, a nasi pracownicy potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat i zapewnić doskonałą oprawę imprezy. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Państwa życzeń i potrzeb.

Dodatkowo, staramy się być konkurencyjni cenowo. Jeśli nawiążemy stałą współpracę, proponujemy atrakcyjny system zniżek i rabatów. Wierzymy, że ceny i serwis powinny być dostosowane do możliwości i oczekiwań naszych klientów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Pod Różami

location_on Adres:

ul. Radomska 49, 26-630 Jedlnia

woj. Mazowieckie, Polska

phone 483222141

phone 501044752

insert_linkwww.pod-rozami.com.pl

Ilość miejsc: 50