Home » Hotele » Hotel Pod Różami od: 80zł do: 260zł

Hotel Pod Różami Hotel Pod Różami

Hotel Pod Różami znajduje się w malowniczej miejscowości rekreacyjno-wypoczynkowej położonej na skraju Puszczy Kozienickiej. Piękne krajobrazy oraz niepowtarzalny mikroklimat sprzyjają weekendowym wycieczkom oraz romantycznym spacerom we dwoje. Jest idealnym miejscem dla każdego, kto pragnie oderwać się od szarej rzeczywistości. Czas tu spędzony z pewnością upłynie w przyjemnej atmosferze i pozostawi w pamięci wiele niezapomnianych wspomnień.

Hotel i Restauracja „ Pod Różami” ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie organizacji profesjonalnej obsługi wszelkiego typu imprez.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, posiadamy ciągle rozszerzające się grono zadowolonych klientów. Odpowiednia wiedza oraz doświadczenie pozwoliły stworzyć firmę, która z powodzeniem zajmuje się profesjonalną obsługą gastronomiczną, spotkań firmowych, jak i osób prywatnych.
Możemy pochwalić się znajomością kuchni polskiej i staropolskiej, doskonałymi i smacznymi potrawami oraz obsługą, która potrafi zapewnić znakomitą oprawę imprezy i nadać jej niepowtarzalny klimat. Każdemu klientowi staramy się indywidualnie służyć pomocą, dostosowując się do Państwa życzeń
i potrzeb.
Jednocześnie staramy się być konkurencyjni cenowo.
W przypadku nawiązania stałej współpracy proponujemy atrakcyjny system zniżek i rabatów. Wierzymy, że ceny i serwis muszą być dopasowane do możliwości i oczekiwań klienta.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Pod Różami

location_on Adres:

ul. Radomska 49, 26-630 Jedlnia

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 (48) 322 21 41, +48 501 044 752

phone tel. +48 (48) 322 21 41, +48 501 044 752

insert_linkwww.pod-rozami.com.pl

Ilość miejsc: 50