Home » Hotele » Hotel Karina od: 45zł do: 90zł

Hotel Karina Hotel Karina

W hotelu goście mają do dyspozycji 42 miejsca w pokojach o różnej liczbie łóżek – dostępne są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe. Każdy pokój jest wyposażony w pełny węzeł sanitarny, co oznacza, że każdy pokój ma swoją własną łazienkę. Ponadto, w każdym pokoju znajduje się telewizor, dzięki czemu goście mogą odpocząć i zrelaksować się oglądając swoje ulubione programy.

W hotelu znajduje się również kuchnia, gdzie goście mogą przygotowywać posiłki na własną rękę. Jest również dostępna jadalnia, która pomieści 15 osób. To idealne miejsce, aby zjeść posiłek w towarzystwie innych gości hotelowych.

W sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele udogodnień. Goście mogą odwiedzić BAR BILARD, gdzie mogą zagrać w bilard i miło spędzić czas. Restauracja POSTCRIPTUM to doskonałe miejsce na smaczny obiad lub kolację. Jeśli goście potrzebują zatankować samochód, mogą skorzystać ze stacji benzynowej w pobliżu hotelu. Istnieje również myjnia samochodowa, gdzie goście mogą umyć swoje pojazdy i utrzymać je w czystości.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Karina

location_on Adres:

al. Wojska Polskiego 11, 26-600 Radom

woj. Mazowieckie, Polska

phone 483655395

phone 483655395

insert_linkwww.hotelkarina.republika.pl

Ilość miejsc: 42