Home » Hotele » Hotel Pod Orłem od: 200zł do: 750zł

Hotel Pod Orłem Hotel Pod Orłem

Hotel Pod Orłem jest zabytkowym, 4-gwiazdkowym, reprezentacyjnym obiektem, usytuowanym w samym sercu Bydgoszczy. Od ponad stu lat gości najwybitniejszych ludzi biznesu, administracji i zarządzania, kultury i sztuki oraz turystów. Stanowi doskonałe połączenie zabytkowej bydgoskiej secesji z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Wysoki standard pokoi, klimatyzowane wnętrza, swobodny dostęp do internetu oraz pełne wyposażenie i profesjonalna obsługa konferencji i bankietów, to minimum, jakie oferujemy Państwu codziennie. Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja Hotelu
Hotel Pod Orłem to 4 gwiazdkowy zabytkowy hotel od ponad stu lat zlokalizowany w samym sercu miasta, u zbiegu głównych ulic Bydgoszczy – ul. Gdańskiej i ul. Dworcowej. Hotel znajduje się w najbliższym otoczeniu najważniejszych instytucji biznesowych, administracyjnych i obiektów kulturalnych w mieście.

Hotel Pod Orłem jest nie tylko doskonałym miejscem wypoczynku, ale i realizacji wszelkich przedsięwzięć biznesowych. Dysponuje pięcioma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, zdolnymi pomieścić odpowiednio: 150, 65, 35, 14 i 8 osób. Nad realizacją Państwa konferencji, narad, spotkań biznesowych, czy też bankietów okolicznościowych czuwa profesjonalny zespół pracowników.

Wszystkie pomieszczenia posiadają bezprzewodowe nagłośnienie oraz wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny: rzutnik pisma i slajdów, „flip-chart”, wraz z możliwością ksero-kopiowania i faksowania dokumentów oraz stały dostęp do Internetu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Pod Orłem

location_on Adres:

ul. Gdańska 14, 85-006 Bydgoszcz

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 525830530

phone 525830651

insert_linkwww.hotelpodorlem.pl

Ilość miejsc: 112