Home » Hotele » Hotel Pod Orłem od: 132zł do: 248zł

Hotel Pod Orłem Hotel Pod Orłem

Hotel Pod Orłem jest jednym z najstarszych hoteli w Toruniu. Swoją działalność rozpoczął już w 1886 roku. Mieści się w centrum starówki na ulicy Mostowej 17, która należy do najwcześniej wytyczonych ulic po lokacji Torunia. Była jedną z głównych ulic miasta w jego początkowym etapie rozwoju. Dziś jest jedną z największych atrakcji zabytkowej starówki, na której co roku w okresie letnim odbywają się targi rzemiosła i rękodzielnictwa.

Hotel łączy tradycję z nowoczesnością, dając możliwość poczucia zamierzchłych czasów w wystroju i duchu hotelu, w połączeniu z dzisiejszą sztuką i wygodami hotelowymi.

Hotel Pod Orłem dysponuje 65 miejscami w pokojach jedno- i dwuosobowych, rozmieszczonymi na trzech piętrach zabytkowej kamienicy w centrum starego miasta. Każdy pokój standardowo na wyposażeniu ma łóżko/łóżka, telewizor, biurko/stolik, szafę oraz podstawowe kosmetyki i suszarkę. Na terenie całego hotelu dla Gości dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy. W łazienkach pokoi standardowych do dyspozycji Gości są prysznice, natomiast w pokojach o podwyższonym standardzie wanny. Dodatkowo w pokojach o podwyższonym standardzie znajdują lodówki, a na wyposażeniu pokoi z aneksami kuchennymi również czajniki. Na parterze hotelu znajduje się pokój przystosowany do pobytu osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Pokoje w naszym hotelu wyróżniają się spośród wielu typowych pokoi hotelowych. Urządzane są (każdy pokój w niepowtarzalny sposób) tak aby były funkcjonalne i jednocześnie przytulne, a przy tym również aby oddawały nastrój tego miejsca głęboko związanego z tradycją, kulturą i historią nie tylko miasta czy regionu ale i całego świata.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Pod Orłem

location_on Adres:

ul. Mostowa 17, 87-100 Toruń

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 566225024

phone 602444411

insert_linkwww.podorlemtorun.pl

Ilość miejsc: 65