Home » Hotele » Hotel Pod Baranami od: 80zł do: 250zł

Hotel Pod Baranami Hotel Pod Baranami

Oddajemy do dyspozycji naszych gości nowo wybudowany obiekt hotelowo-usługowy, który znajduje się zaledwie 9 km od centrum Wrocławia. Nasz obiekt posiada wiele udogodnień, które zapewnią naszym gościom komfortowy pobyt. Posiadamy 14 pokoi z łazienkami, telewizją LCD z DVD i TV, dwie sale konferencyjne, bufet barowy oraz bezpłatny monitorowany parking i internet.

Jednym z naszych największych atutów jest bliskość centrum miasta oraz łatwy dojazd do autostrady. Dodatkowo, nasz obiekt emanuje kameralnym nastrój, co sprawia, że nasi goście mogą w pełni się zrelaksować i odpocząć.

Organizujemy również różnego rodzaju imprezy na zamówienie, takie jak przyjęcia okolicznościowe, wesela, stypy, komunie, konferencje i zebrania firmowe, a także szkolenia. Dla naszych gości hotelowych udostępniamy bezpłatną salkę rekreacyjną, gdzie można miło spędzić czas przy doskonałej muzyce. Dodatkowo, dla zorganizowanych grup zapewniamy transport vanem. Jesteśmy również zainteresowani współpracą z korporacjami i oferujemy dogodną politykę rabatową dla naszych stałych klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług i do spędzenia niezapomnianego czasu w naszym obiekcie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Pod Baranami

location_on Adres:

ul. Lwowska 2, 55-011 Siechnice

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 (71) 311 30 80, +48 728 481 153

phone tel. +48 (71) 311 30 80, +48 728 481 153

insert_linkwww.hotelpodbaranami.pl

Ilość miejsc: 60