Home » Apartamenty » Apartament Starodworski od: 50zł do: 200zł

Apartament Starodworski Apartament Starodworski

Zapraszamy wszystkich Państwa, którzy potrzebują wypoczynku po męczącej podróży lub wytchnienia po zwiedzaniu pięknych zakątków naszego miasta i okolic.

U nas znajdziecie przyjemne miejsce nie tylko na nocleg, ale także na wieczorny odpoczynek na tarasie lub w ogrodzie, zwłaszcza latem, gdzie nie słychać miejskiego gwaru. Możecie swobodnie skorzystać z grilla i odpocząć w altanie ogrodowej. Również dzieci znajdą tu miejsce do zabaw.

Apartament składa się z trzech pomieszczeń: pokoju z telewizorem, łazienki wyposażonej w prysznic z hydromasażem oraz korytarza połączonego z aneksem kuchennym. Pokój jest przeznaczony dla czterech, maksymalnie pięciu osób.

W kuchni do dyspozycji gości jest lodówka, czajnik elektryczny oraz na życzenie klienta kuchenka elektryczna, meble wraz z niezbędnymi naczyniami i sztućcami.

Do budynku przylega duży taras, który służy do dyspozycji wynajmujących. Na zamykanej posesji dostępny jest bezpieczny parking. Istnieje również możliwość garażowania auta.

W cenie apartamentu zawarte są usługi internetowe, prąd, woda, pościel oraz ręczniki. Apartament został oddany do użytku w ubiegłym roku, wszystkie meble i sprzęt są nowe.

Naszych gości prosimy o niepalenie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Apartament Starodworski

location_on Adres:

Starodworska 11A, 52-020 Wrocław

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 601933133

phone 601933133

insert_linkwww.starodworski.pl

Ilość miejsc: 4