Home » Dworki i Pałace » Hotel Pałacowa Grochowiska Szlacheckie od: 250zł do: 350zł

Hotel Pałacowa Grochowiska Szlacheckie Hotel Pałacowa Grochowiska Szlacheckie

Aby poznać urok tego magicznego miejsca, konieczna jest Twoja osobista wizyta, Drogi Gościu, jednak już teraz zapraszamy Cię na „wirtualną” prezentację miejsca, którego urok na długo pozostanie w Twojej pamięci. Wielkim zaszczytem będzie dla nas Gościć Państwa w progach romantycznego pałacu…

Życzymy Państwu, jak i sobie, aby nasze pierwsze spotkanie w „Pałacowej” było tylko preludium do niejednej, wyjątkowej podróży kulinarnej w otoczeniu rodem z XVIII wiecznej rezydencji szlacheckiej.

Nie ma dwóch takich samych pokoi: różne są kolory ścian, antyczne i współczesne meble i wszędzie żywe rośliny i niepowtarzalny klimat. Nasi goście często mają swoje ulubione pokoje. Dysponujemy pokojami dwuosobowymi i rodzinnymi – wszystkie z łazienkami. Cena za nocleg obejmuje śniadanie. Nasi goście mogą skorzystać z sauny i sali bilardowej w podziemiach pałacu.

W części restauracyjnej można znaleźć zaciszne miejsce przy kominku, usiąść z rodziną przy wspólnym stole w saloniku lub skorzystać z bogato zaopatrzonego baru. Nasza kuchnia oferuje dania kuchni polskiej z dużym wyborem pierogów, prawdziwie polskich zup, dziczyzny i ryb. Nasze menu zmienia się zgodnie z porami roku. Na kawę i deser zapraszamy gości do oranżerii, gdzie pośród roślin pod szklanym dachem można odetchnąć po rozkoszach podniebienia. Od wiosny do jesieni można odpocząć na tarasie lub w parku, który otacza pałac.

Można zorganizować tu przyjęcie plenerowe przy ognisku lub grillu. W salach pałacu w Grochowiskach Szlacheckich urządzamy kameralne przyjęcia i huczne bale. Organizujemy wszelkie uroczystości i zawsze staramy się zapewnić domową atmosferę. Jest to doceniane przez naszych gości i świadczą o tym wpisy w księdze pamiątkowej. Są one dla nas najlepszym podziękowaniem. Czas spędzony w Grochowiskach odmierzają kuranty wybijane przez zegar znajdujący się w jednej z sal. Czas niestety zwykle upływa zbyt szybko!

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Pałacowa Grochowiska Szlacheckie

location_on Adres:

Grochowiska Szlacheckie, 88-420 Rogowo

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone tel. +48 (52) 302 70 01

phone tel. +48 (52) 302 70 01

insert_linkwww.palac-grochowiska.com.pl

Ilość miejsc: 20