Home » Agroturystyka » Agroturystyka Agrodeo od: 35zł do: 85zł

Agroturystyka Agrodeo Agroturystyka Agrodeo

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w malowniczej okolicy, otoczonej jeziorami i lasami regionu pałuckiego. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. W bliskiej odległości, zaledwie 3 km od gospodarstwa, znajduje się słynne miejsce turystyczne – Biskupin. To doskonała okazja do zwiedzenia tej unikalnej osady archeologicznej.

Na terenie naszego gospodarstwa organizujemy różnego rodzaju atrakcje i wydarzenia. Dla firm oferujemy imprezy integracyjne, które doskonale sprawdzą się jako forma team-buildingu. Obozy jeździeckie są również jednym z naszych głównych atutów – dzieci i młodzież mogą nauczyć się jeździć konno pod okiem doświadczonych instruktorów.

Dla szkół i grup młodzieżowych przygotowujemy pikniki i biwaki. To świetna okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, ucząc się jednocześnie o przyrodzie i życiu na wsi. Uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, komunie czy wesela, również są mile widziane – zapewniamy piękne, wiejskie dekoracje oraz pyszne wiejskie jedzenie.

W naszym agroturystyce znajduje się wiele atrakcji, które zadowolą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Można skorzystać z jazdy konnej lub przejażdżki bryczką, poczuć się jak prawdziwy kowboj na Byku Rodeo czy skorzystać z dmuchanego placu zabaw. Dla miłośników sportów strzeleckich mamy zawody łucznicze, strzelanie z kuszy, procy oraz wiatrówki. Można również spróbować swoich sił w rzucie toporem. Dla tych, którzy woleliby spokojniejsze atrakcje, mamy wypożyczalnię rowerów, na których można zwiedzić okolicę.

Wieczory spędzane w naszym gospodarstwie są niezapomniane dzięki biesiadom, podczas których serwowane są tradycyjne, wiejskie potrawy. Zapewniamy wspaniałą zabawę i aktywny wypoczynek na wsi.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Agrodeo

location_on Adres:

Godawy 32, 88-410 Gąsawa

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 603205898

phone 697956088

insert_linkwww.agrodeo.pl

Ilość miejsc: 20