
Hotel “Na Półboru” to idealne miejsce dla podróżnych szukających komfortu i spokoju na trasie Łódź – Wrocław. Dzięki dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej nr 14, stanowi doskonały punkt odpoczynku zarówno dla turystów, jak i osób w podróży służbowej.
Oferujemy naszym gościom wygodne pokoje, smaczne posiłki, darmowy dostęp do internetu oraz bezpieczny parking. Nasz hotel łączy tradycyjną elegancję z nowoczesnymi udogodnieniami, tworząc doskonałe warunki do relaksu i pracy w ciszy.
Hotel “Na Półboru” położony jest w malowniczym zakątku rezerwatu przyrody, co pozwala na ucieczkę od zgiełku dużych miast. To świetne miejsce dla miłośników grzybobrania i spacerów po lesie.
W okolicy znajdują się liczne atrakcje:
– Rzeka Warta i Zbiornik Jeziorsko, idealne dla wędkarzy i amatorów sportów wodnych,
– Park Krajobrazowy Międzyrzecze Warty i Widawki,
– Muzeum Wnętrz Dworskich w Tubądzinie,
– Zduńska Wola, miejsce urodzenia i Centrum Pamięci św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a natura zapewnia niezapomniane chwile relaksu. Czekamy na Państwa z otwartymi ramionami, gotowi zapewnić niezapomniany pobyt.