Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Sportowa Osada od: 30zł do: 70zł

Ośrodek Wypoczynkowy Sportowa Osada Ośrodek Wypoczynkowy Sportowa Osada

Ośrodek Wypoczynkowy Sportowa Osada położony jest w miejscowości Burzenin, województwo łódzkie – wzdłuż wału rzeki Warty. Zapraszamy na wakacje w Polsce – turystów przyciągają tu malownicze krajobrazy i łagodny klimat. Sportowa Osada mieści się na ponad 9 ha ogrodzonego terenu w lesie sosnowym, z rozbudowanym systemem wewnętrznych alejek, idealnych na letnie spacery. Dla gości przygotowany jest bezpłatny parking. Zapraszamy na wczasy rodzinne, wczasy z dziećmi.

Ośrodek Wypoczynkowy SPORTOWA OSADA to nie tylko doskonała baza wypoczynkowa. To miejsce, gdzie na naszych Gości czeka smaczna domowa kuchnia, wygodne, czyste pokoje, miła i zawsze pomocna obsługa. Oferujemy zakwaterowanie w trzech jednopiętrowych pawilonach, gdzie przygotowaliśmy łącznie 288 miejsc noclegowych w wygodnych, przestronnych pokojach 3 os. oraz 2+3 os. przechodnich z łazienkami i balkonami. Pokoje wyposażone są w ławę z krzesłami lub fotelami, szafki nocne, półki ścienne, szafę z wieszakami oraz lampki nocne, a łazienki w kabinę prysznicową, wc, umywalkę, szafkę na przybory toaletowe i lustro.

Smaczne domowe jedzenie to podstawa udanego pobytu, dlatego nasza stołówka zlokalizowana na pierwszym piętrze budynku głównego, jednorazowo może przyjąć ok. 200 osób. Posiłki przygotowywane są we własnej profesjonalnie wyposażonej kuchni, gdzie nad pracą czuwa doświadczony Szef Kuchni. Dodatkowym atutem jest własna, ekologiczna uprawa szklarniowa, która pozwala przygotowywać dla naszych Gości pełnowartościowe posiłki. Obok stołówki znajduje się przestronny, oświetlony taras.

Baza dydaktyczno – szkoleniowa w naszym ośrodku to mała salka szkoleniowa na I p. budynku głównego, świetlica-sala projekcyjna na parterze oraz mini-bar, sala dyskotekowa wyposażona w sprzęt nagłaśniający i efekty (światła dyskotekowe, stroboskop, wytwornice dymu i baniek) i świetlica obok sali gimnastycznej. Każde z tych pomieszczeń może zostać wykorzystane do prowadzenia zajęć programowych oraz szkoleń.

Bogata infrastruktura sportowo – rekreacyjna jest zdecydowanym atutem naszego obiektu. Na terenie naszego ośrodka znajdują się: wolnostojąca sala gimnastyczna, w której znajdują się materace, pachołki, piłki, bramki oraz sprzęt do gry w unihokeja, pełnowymiarowe, drenowane boisko trawiaste do piłki nożnej z dwiema wbudowanymi dużymi bramkami oraz dwiema mniejszymi przenośnymi z atestem, wypożyczalnia sprzętu sportowego, wypożyczalnia rowerów górskich, mniejsze boisko treningowe, uniwersalne, ogrodzone asfaltowe boisko przeznaczone do gry w koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny, trawiaste boisko do gry w kometkę i siatkówkę, wolnostojąca sala gier wyposażona w stoły do gry w bilarda, tenisa stołowego, piłkarzyki, sprzęt do uprawiania marszów typu nordic walking, basen letni (od czerwca do sierpnia), plac zabaw ze zjazdem linowym, piaskownicami, hustawkami, zjeżdżalniami i domkiem na drzewie, trampoliny, dmuchana zjeżdżalnia, drewniany szałas ze sceną, gdzie można rozpalić grill oraz miejsce na ognisko z ławkami. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się strzelnica pneumatyczna, kawiarenka oraz cztery bezpłatne, niestrzeżone parkingi. Przy współpracy z profesjonalną firmą organizujemy pod okiem instruktorów atrakcje typu: paintball, turnieje strzeleckie, przeciąganie liny czy zajęcia na ścianie wspinaczkowej.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Sportowa Osada

location_on Adres:

ul. Zarzecze 12, 98-260 Burzenin

woj. Łódzkie, Polska

phone 510130594

phone 503105250

insert_linkwww.sportowaosada.pl

Ilość miejsc: 288