Home » Hotele » Hotel Kotarz Spa&Wellness od: 165zł do: 200zł

Hotel Kotarz Spa&Wellness Hotel Kotarz Spa&Wellness

W naszym hotelu oferujemy wiele atrakcji dla naszych gości. Możecie Państwo skorzystać z naszego basenu, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Oprócz tego, mamy również jacuzzi oraz sauny – fińską, aromatyczną i solną. Jeśli potrzebujecie chwili relaksu, zapraszamy do naszych gabinetów masażu, gdzie możecie skorzystać z różnych zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz.

Nasza kawiarnia, restauracja i bar to doskonałe miejsca na spotkania i delektowanie się pysznymi wyrobami cukierniczymi. Jeśli jesteście miłośnikami mocnych wrażeń, polecamy nasz park linowy, który jest najwyższy w Beskidach, sięgając aż 18 metrów. Dodatkowo, posiadamy również zadaszoną wiatę grillową oraz trzy sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny, idealne dla grup szkoleniowych, integracyjnych oraz naszych gości hotelowych.

Nasz hotel organizuje różne wydarzenia, takie jak konferencje, szkolenia, eventy, wesela, imprezy integracyjne i okolicznościowe. Oferujemy również pakiety weekendowe, pakiety SPA oraz pakiety rodzinne, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane doświadczenia.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Kotarz Spa&Wellness

location_on Adres:

Wyzwolenia 40, 43-438 Brenna

woj. Śląskie, Polska

phone 338556996

phone 698632055

insert_linkwww.kotarz.com

Ilość miejsc: 130