Home » Campingi » Kotarz od: 5zł do: 90zł

Kotarz Kotarz

Camping Kotarz – zalety

– Doskonałe położenie:
W zacisznym rejonie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Brennej (ok. 250 m od nowego Parku Turystyki). Taka lokalizacja zapewnia bliskość do wszelkich atrakcji, równocześnie gwarantując ciszę i spokój. Pole namiotowe jest dobrym punktem wypadowym do wędrówek po górach (Stary Groń, Równica, Błatnia, Kotarz). W odległości 100 m od kempingu przepływa rzeka Brennica, w której to można się okąpać w gorące letnie dni. Dla miłośników basenów i saun mamy dobrą wiadomość – niecałe 300 m dzieli nas od kompleksu SPA Hotelu Kotarz, odpłatnie dostępnego także dla naszych gości. Znajduje się tam basen kryty i zewnętrzny, jacuzzi, 3 sauny, łaźnia parowa i grota solna. Również tam mieści się największy w Beskidach park linowy – Orla Perć.

– Niska cena:
Za 2 osoby dorosłe, przyczepę, samochód i podłączenie do prądu cena za dobę wynosi 32 zł / doba. Kwota ta obejmuje już korzystanie z WC i prysznicy, nie pobieramy żadnych dodatkowych, ukrytych opłat tak jak ma to miejsce na innych polach namiotowych i kempingach.

– Kepmping rodzinny:
Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie strefy dla rodzin i dla młodzieży. Ma to na celu uniknięcie sytuacji, w której pobyt rodziny byłby zakłócany przez niekulturalne zachowanie młodzieży. Zdajemy sobie sprawę, że część naszych młodszych gości przyjeżdża by się pobawić w gronie przyjaciół i szanujemy to, jednak nie może to przeszkadzać innym osobom w spokojnym wypoczynku. W związku z tym że chcemy być kempingiem rodzinnym, osoby nie umiejące się odpowiednio zachować będą wypraszane. Oczywiście nie mamy nic przeciwko np. zabawie przy ognisku, jednak należy to czynić z poszanowaniem zasad obowiązujących na kempingu.

– Wysoki standard:
Camping jest ogrodzony oraz oświetlony. Z każdego miejsca na kempingu można podłączyć się do gniazdka z energią elektryczną, w zależności od aktualnego obłożenia wystarczy kilku lub klikunastometrowy przedłużacz. Dysponujemy zespołem 8 WC (4 damskie i 4 męskie), 4 prysznicami i 4 kabinami z umywalkami. Woda jest cały czas podgrzewana. Dodatkowo udostępniamy oddzielny, zadaszony punkt do mycia naczyń. Na terenie pola namiotowego znajduje się także zadaszona świetlica z paleniskiem, gdzie w razie niepogody można się ogrzać i wysuszyć przemoczone ubrania. Naszym gościom udostępniamy przenośne ławki ogrodowe.

W górach Beskidu Śląski, w którym leży Brenna nie sposób zliczyć wszystkich miejsc, które warto odwiedzić, takich jak piękne góry, które zachwycają nawet najbardziej wymagających turystów. Właśnie w Brennej znajduje się nasz Kemping – Pole namiotowe „Kotarz” Brenna Centrum. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto chce odpocząć od zgiełku, bądź hałasu i równocześnie móc w pełni korzystać z licznych atrakcji jakie oferuje Brenna. Gwarantuje to doskonała lokalizacja obiektu – zacisze w niedalekim sąsiedztwie centrum kulturalnego i towarzyskiego gminy. Olbrzymią zaletą Brennej, a co za tym idzie naszego Campingu, jest praktycznie bezproblemowy dojazd. Podczas gdy turyści chcący odwiedzić miejscowości takie jak Wisła, Szczyrk, czy Ustroń każdorazowo spędzają kilka godzin w korkach, ci którzy wybrali Brenną mogą podróżować spokojnie. Warto to wziąć pod uwagę wybierając się w góry Beskidy.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Kotarz

location_on Adres:

ul. Sportowa, 43-438 Brenna

woj. Śląskie, Polska

phone tel. +48 889 745 926, +48 609 565 899

phone tel. +48 889 745 926, +48 609 565 899

insert_linkwww.kemping.brenna.pl

Ilość miejsc: 50