Home » Hotele » Hotel Dizzy Daisy Summer od: 35zł do: 60zł

Hotel Dizzy Daisy Summer Hotel Dizzy Daisy Summer

Nasz hostel oferuje swoim gościom wiele korzyści, które sprawiają, że ich pobyt jest wyjątkowy i komfortowy. Przede wszystkim, nasze ceny są przystępne, co pozwala naszym gościom zaoszczędzić pieniądze na zakwaterowaniu. Dodatkowo, lokalizacja naszego hostelu jest bardzo dogodna, umożliwiając łatwy dostęp do wielu interesujących miejsc w ciągu kilkunastu minut. Nie tylko to, w pobliżu znajduje się wiele sklepów, kantorów wymiany walut oraz bankomatów, co ułatwia codzienne zakupy i transakcje finansowe.

Nasi pracownicy są młodymi ludźmi, głównie studentami, którzy posługują się wieloma językami obcymi. Są zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania gości i udzielić informacji o bieżących wydarzeniach w mieście oraz miejscach wartych odwiedzenia w Krakowie. Dodatkowo, nasz hostel zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki recepcji czynnej 24 godziny na dobę i agencji ochrony, która monitoruje budynek przez całą dobę.

Jedną z największych zalet naszego hostelu jest międzynarodowe towarzystwo, które tworzą goście z różnych części świata. Organizujemy spontaniczne i zaplanowane imprezy, które umożliwiają naszym gościom nawiązywanie nowych znajomości i przeżycie niezapomnianych chwil. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz poznać Kraków, spotkać nowych przyjaciół, wypocząć i to wszystko w przystępnej cenie, to nasz hostel jest idealnym wyborem.

Ważne: Nasz hostel jest czynny tylko w miesiącach letnich, od 1 lipca do 31 sierpnia. Zapraszamy do odwiedzenia nas w tym okresie i cieszenia się wszystkimi naszymi udogodnieniami i atrakcjami.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Dizzy Daisy Summer

location_on Adres:

Racławicka 9, 30-075 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 123987830

phone 513151978

insert_linkwww.hostel.pl

Ilość miejsc: 67