Home » Apartamenty » Apartamenty Akademickie Lux od: 165zł do: 380zł

Apartamenty Akademickie Lux Apartamenty Akademickie Lux

Kompleks Apartamenty Akademickie Lux znajduje się w dogodnej lokalizacji, zaledwie 2 km od Zamku Królewskiego na Wawelu i 600 metrów od Parku Jordana. Dodatkowo, obiekt jest oddalony o zaledwie 2 km od dworca kolejowego i autobusowego Kraków Główny.

Apartamenty Akademickie „Lux Hostel” oferują 19 nowoczesnych pokoi, mieszczących się na III i IV piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Każdy z pokoi został wyposażony w łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny, zawierający wszystko, co jest niezbędne do przygotowania posiłku we własnym zakresie. Dodatkowo, w pokojach znajduje się bezprzewodowy Internet, telewizor, komplet pościeli i ręczników.

Na terenie budynku znajduje się również restauracja, która oferuje zniżki dla gości. Recepcja jest czynna w godzinach 10.00 – 18.00, a wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 446 42 44 lub adresem e-mail info@apartamentyakademickie.pl. Więcej informacji oraz galeria zdjęć można znaleźć na stronie internetowej http://www.apartamentyakademickie.pl.

Ceny za pokoje wynoszą: 180 zł za pokój dwuosobowy, 225 zł za pokój trzyosobowy, 280 zł za pokój czteroosobowy oraz 380 zł za apartament sześcioosobowy. Istnieje również możliwość wynajęcia pokoju dla jednej osoby, którą można ustalić z recepcją. Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie http://www.apartamentyakademickie.pl/rezerwacja.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Akademickie Lux

location_on Adres:

ul. Lea 16a, 30-048 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 124464244

phone 508312450

insert_linkwww.apartamentyakademickie.pl

Ilość miejsc: 50