Home » Hotele » Hotel Arkas od: 220zł do: 590zł

Hotel Arkas Hotel Arkas

Hotel Arkas to luksusowy kompleks położony w centrum Prószkowa (woj. opolskie), w odległości 5km od zjazdu z autostrady A4, oraz 10km od miasta wojewódzkiego Opole. Niedaleko również są miasta Gogolin i Krapkowice (ok.20km).

Śmiało można go polecić osobom szukającym noclegu lub hotelu w Gogolinie czy Krapkowicach.

Nasze zalety:

  • Jest to aktualnie najlepiej wyposażony hotel w pobliżu miasta Opole.
  • Jest to idealne miejsce, w którym elegancki wystrój i niepowtarzalny klimat są wspaniałą oprawą przyjęć o różnorodnym charakterze, zarówno rodzinnych jak i biznesowych.
  • Gwarancją wypoczynku po całodziennej konferencji, hucznym weselu czy też podczas indywidualnego pobytu są noclegi w eleganckich, komfortowych pokojach i apartamentach oraz relaksujący pobyt w wellness. Zapewniamy jakość oferowaną przez najlepsze hotele.
  • W naszym hotelu podczas tegorocznego festiwalu w Opolu gościliśmy m.in. Kamila Bednarka, zespół „K.A.S.A.”, zespół Feel oraz zespół PLAN – co poświadcza najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Hotel Arkas oferuje Państwu 43 pokoje dwuosobowe z możliwością dostawek oraz 4 apartamenty. Pokoje są nowoczesne i jednocześnie bardzo przytulne, posiadają funkcjonalne meble z przestrzenią do pracy i do wypoczynku.

Do dyspozycji Gości jest również:

  • bezpłatnie sala fitness,
  • wellness-spa z basenem.

Oferujemy:

  • Przestronny nadzorowany parking płatny i bezpłatny parking nienadzorowany.
  • Prasę codzienną do dyspozycji gości hotelowych oraz budzenie.

Dysponujemy salami konferencyjnymi, szkoleniowymi, organizujemy imprezy firmowe, integracyjne.

Hotel Arkas zaprasza Państwa do niezwykłej restauracji, która jest czynna codziennie w godz. 12:00-22:00. W restauracji oferujemy Państwu również elegancki wystrój i niepowtarzalny klimat, jest to idealne miejsce spotkań towarzyskich i firmowych, wspólnych obiadów z rodziną oraz romantycznych kolacji przy blasku świec.

Na terenie całego kompleksu goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu Wi-Fi, dostępna jest również bezpłatnie dla gości hotelowych kawiarenka internetowa.

Cały kompleks zabezpieczony jest na wypadek awarii zasilania w system zasilania rezerwowego, oraz posiada szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Arkas

location_on Adres:

ul. Daszyńskiego 12, 46-060 Prószków

woj. Opolskie, Polska

phone 775418787

phone 775453238

insert_linkwww.hotelarkas.pl

Ilość miejsc: 102