Home » Hotele » Hotel Zaodrze od: 190zł do: 320zł

Hotel Zaodrze Hotel Zaodrze

Hotel Zaodrze w Opolu został otwarty 1 czerwca 2005 roku i oferuje swoim gościom pobyt na wysokim międzynarodowym standardzie, jednocześnie zapewniając indywidualną atmosferę. Nasz hotel jest szczególnie odpowiedni dla podróżujących w celach biznesowych. Doskonała lokalizacja blisko centrum umożliwia szybkie i wygodne dojście do restauracji, centrów handlowych i biznesowych.

Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy jedynym hotelem w regionie, który oferuje tak wysoki poziom obsługi przy jednocześnie atrakcyjnych cenach. Nasz personel jest gotowy sprostać wszelkim państwa oczekiwaniom i wyzwaniom. Zawsze staramy się zapewnić naszym gościom niezapomniane doświadczenia podczas ich pobytu u nas.

Zapraszamy do Hotelu Zaodrze w Opolu, gdzie gwarantujemy komfortowy i luksusowy pobyt. Nasz zespół jest gotowy, by spełnić wszystkie państwa życzenia i zapewnić doskonałą obsługę. Niezależnie od celu podróży, nasz hotel jest idealnym wyborem dla gości podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Zaodrze

location_on Adres:

ul. Spychalskiego 25, 45-716 Opole

woj. Opolskie, Polska

phone 774515200

phone 774515218

insert_linkwww.hotel-zaodrze.pl

Ilość miejsc: 24