Home » Agroturystyka » Hacjenda Trzy Klony od: 30zł do: 160zł

Hacjenda Trzy Klony Hacjenda Trzy Klony

Mili turyści! Przedstawiamy Państwu samodzielny, całoroczny dom z ogrodem, który znajduje się w środku lasu w sercu Borów Tucholskich. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną wypocząć w pięknej scenerii licznych czystych jezior i lasów.

Dom został w pełni przystosowany do potrzeb gości, niezależnie od tego, czy preferują aktywny czy bierny wypoczynek. Można tu łowić ryby, korzystać z rowerów lub wybierać się na piesze wycieczki. Można też zagrać w siatkówkę i koszykówkę, zorganizować biesiadę przy ognisku lub wybrać się na zbieranie grzybów i jagód. Dla najmłodszych wczasowiczów przygotowaliśmy piaskownicę i huśtawkę. A zimą można skorzystać z kuligów z ogniskiem i delektować się bigosem myśliwskim.

W domu znajdują się pokoje gościnne dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe, a także pokój dzienny z kominkiem i telewizorem. Posiadamy dwie w pełni wyposażone kuchnie, 2 pokoje dwuosobowe i trzyosobowe z łazienką, 2 pokoje dwuosobowe, 1 czteroosobowy oraz 1 pokój gościnny z kominkiem i telewizorem.

Serdecznie zapraszamy do naszego domu, gdzie czeka na Państwa niezapomniany wypoczynek wśród przyrody!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hacjenda Trzy Klony

location_on Adres:

Antoniewo 2, 89-632 Brusy

woj. Pomorskie, Polska

phone 698637401

phone 698637401

insert_linkwww.trzyklony.tp1.pl

Ilość miejsc: 14