Home » Pensjonaty » Dom Wypoczynkowy Drzewicz od: 135zł do: 155zł

Dom Wypoczynkowy Drzewicz Dom Wypoczynkowy Drzewicz

Szukającym odpoczynku, ciszy i spokoju proponujemy pobyt w naszym kameralnym domu w Drzewiczu. Położony jest on 20 km na północ od Chojnic, 120 km od Gdańska, 140 km od Torunia i 350 km od Warszawy, pomiędzy miejscowościami Swornegacie i Brusy. Dysponujemy 30 miejscami noclegowymi, głównie w przytulnych pokojach 2-osobowych z łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w radio, telefon i telewizor, aby zapewnić naszym gościom komfort i wygodę.

W naszym domu można zorganizować różne wydarzenia, takie jak konferencje, szkolenia, spotkania towarzyskie, bankiety, przyjęcia urodzinowe, weselne i komunijne. Jest to również idealne miejsce na zloty, zjazdy koleżeńskie i uroczystości rodzinne. Zachęcamy naszych gości do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, oferując możliwość rowerowych i pieszych wycieczek, w tym Nordic walking. Można także skorzystać z naszych łodzi, kajaków i rowerów wodnych, aby spędzić czas na wodzie.

Nawet w przypadku niepogody, naszym gościom nie będzie nudno. Mogą skorzystać z sauny, siłowni oraz sali gier zręcznościowych. Posiadamy także salę bilardową, która zapewni rozrywkę dla wszystkich. Nasza kuchnia również zdobyła uznanie gości, którzy chwalą nasze smaczne i urozmaicone posiłki, które są serwowane przez cały dzień.

Dodatkowo, organizujemy różne atrakcje dla naszych gości, takie jak uroczyste posiłki z wzbogaconym menu, wieczory przy ognisku lub kominku z kiełbaskami, przejażdżki bryczką, spływy kajakowe, grzybobrania oraz suszenie grzybów. Zapewniamy naszym gościom niezapomniane doświadczenia i przyjemny pobyt w naszym kameralnym domu w Drzewiczu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wypoczynkowy Drzewicz

location_on Adres:

Drzewicz 2, 89-608 Swornegacie

woj. Pomorskie, Polska

phone 523981101

phone 604430321

insert_linkwww.drzewicz.pl

Ilość miejsc: 30