Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Studziniec od: 25zł do: 50zł

Gospodarstwo Studziniec Gospodarstwo Studziniec

Gospodarstwo „Studziniec” położone jest w pięknym zakątku Polski – na Roztoczu. Zbudowaliśmy ten DOM własnymi siłami i rękami (dosłownie) mając nadzieję, że kiedyś w Nim się osiedlimy na stałe. Do tego czasu zapraszamy Miłych Gości w nadziei że i na Nich ta okolica zrobi tak duże wrażenie jak na Nas 🙂

Jeśli Ktoś chce odpocząć od zgiełku, to na pewno odpowiednie miejsce. Urokliwa okolica, las, świeże powietrze, cisza, spokój sprawią że cudownie odpoczywa się TU od codziennego pędu i problemów.

Dom jest całoroczny. Pokoje: 2-osobowe z łóżkami pojedynczymi bądź też podwójnymi. Dwie łazienki: jedna z kabiną kolejna z wanną. Kuchnia z pełnym wyposażeniem
Salon łączony z kuchnią… i piękny duży taras.

Na terenie domu: grill (również w czasie deszczu), miejsce na ognisko, w okresie letnim basen boisko do siatkówki oraz wiele terenów zielonych.

Za niewielką dopłatą umożliwiamy noclegi nad stawem oraz korzystanie i atrakcji które tam się znajdują: domki noclegowe – w tym jeden z kominkiem!, pomost do łowienia ryb, super zjeżdżalnia z wysokiej ambony (na linie), huśtawka strachu, huśtawka rodzinna, zadaszony duży grill, pełne zaplecze sanitarne.

Zapraszamy serdecznie!!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Studziniec

location_on Adres:

Pulczynów 51, 23-440 Pulczynów

woj. Lubelskie, Polska

phone tel. +48 606 229 617, +48 604 274 810

phone tel. +48 606 229 617, +48 604 274 810

Ilość miejsc: 15