Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Oleńka od: 30zł do: 45zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Oleńka Gospodarstwo Agroturystyczne Oleńka

Gospodarstwo agroturystyczne Oleńka jest położone na uboczu, z dala od ruchu ulicznego, w okolicy otoczonej iglastymi lasami Janowsko-Lipskimi. W odległości 200 m znajduje się zalew-kąpielisko, z wydzielonym sektorem dla wędkarzy. Goście mają możliwość wypożyczenia rowerów oraz korzystania z altanki do grillowania.

Dla wygody gości przygotowano 5 pokoi gościnnych, które znajdują się w oddzielnym budynku. Do dyspozycji gości są również 2 łazienki. W budynku znajduje się także pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz kominkiem. Istnieje również możliwość wynajęcia całego budynku.

Dodatkowo, gospodarstwo agroturystyczne Oleńka oferuje wiele atrakcji. Goście mogą korzystać z ognisk i grillowania mięs. Zimą organizowane są kuligi. Istnieje również możliwość zbierania grzybów i ziół, a także wycieczek rowerowych i pieszych po lesie, które są połączone z obserwacją przyrody. Goście mogą także skorzystać z kąpieli w pobliskim zalewie oraz zwiedzać pobliskie zabytki i obiekty sakralne.

Oferujemy 5 pokoi, w tym pokoje 2 i 3-osobowe. Do dyspozycji gości są także 2 łazienki. Zapewniamy domową kuchnię z całodziennym wyżywieniem. Zapraszamy gości do korzystania z ognisk i grillowania mięs. Zimą organizujemy kuligi, a w sezonie grzybowym i ziołowym można zbierać grzyby i zioła. Proponujemy również wycieczki rowerowe i piesze po lesie, które są połączone z obserwacją przyrody. Goście mają możliwość kąpieli w pobliskim zalewie oraz zwiedzania pobliskich zabytków i obiektów sakralnych. Oferujemy wypoczynek w zaciszu tętniącej życiem wspaniałej przyrody.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Oleńka

location_on Adres:

ul. Leśna 10, 23-400 Frampol

woj. Lubelskie, Polska

phone 600483173

phone 602256315

Ilość miejsc: 15