Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Raj od: 20zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Raj Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Raj

Oferujemy komfortowy i niedrogi ośrodek agroturystyczny, który znajduje się w samym centrum Gór Sowich, w urokliwej miejscowości Michałkowa, tuż nad malowniczym górskim strumieniem. Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku, ze względu na swoje dogodne położenie. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Jezioro Bystrzyckie (ok. 3 km), Zamek Grodno (6 km), Sztonie (10 km) oraz imponująca Góra Wielka Sowa (17 km). Ponadto, jesteśmy świetną bazą wypadową do miast o bogatej historii, takich jak Świdnica (18 km) i Wałbrzych (15 km). Dodatkowym atutem naszego ośrodka jest bliskość Wrocławia (69 km), stolicy województwa.

Nasze pokoje są wyposażone w łazienki i oferują komfortowy pobyt. W każdym pokoju znajduje się dostęp do internetu, telewizor z satelitarnymi kanałami oraz radio. Zapewniamy naszym gościom przyjemne i przytulne warunki, aby mogli w pełni cieszyć się swoim wypoczynkiem.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka agroturystycznego. Gwarantujemy Państwu niezapomniane doświadczenia i wspaniałe chwile spędzone wśród malowniczej przyrody Gór Sowich.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Raj

location_on Adres:

ul. Młyńska 15, 58-321 Michałkowa

woj. , Polska

phone 748453343

phone 748453343

insert_linkwww.gorysowie.eu

Ilość miejsc: 25