Home » Agroturystyka » Agroturystyka Pod Podkową od: 25zł do: 35zł

Agroturystyka Pod Podkową Agroturystyka Pod Podkową

Gospodarstwo nasze znajduje się w urokliwej wsi Jugowice, oddalonej o zaledwie 4 km od Zagórza Śląskiego. Nasza zagroda jest otoczona malowniczymi wzgórzami i lasami Gór Sowich, które są prawdziwym rajem dla miłośników grzybów i jagód. To idealne miejsce dla osób pragnących spędzić czas na łonie natury i cieszyć się pięknem okolicy przez cały rok.

Nasze gospodarstwo oferuje atrakcyjny wypoczynek dla wszystkich gości. Mamy wiele udogodnień, które sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomniany. Możesz zrelaksować się na naszym przestronnym tarasie, podziwiając piękne widoki na okolicę. Dla miłośników aktywnego wypoczynku mamy liczne szlaki turystyczne, które prowadzą przez malownicze lasy i góry. Możesz również skorzystać z naszej wypożyczalni rowerów i zwiedzić okolicę na dwóch kółkach.

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, to nasze gospodarstwo jest idealnym miejscem dla Ciebie. Możesz wyruszyć na wędrówkę po okolicznych lasach i zbierać świeże grzyby i jagody. Możemy nawet zorganizować dla Ciebie wyprawę z przewodnikiem, który pokaże Ci najlepsze miejsca do zbierania tych smakołyków. Po powrocie do gospodarstwa, możesz skorzystać z naszej w pełni wyposażonej kuchni i przygotować pyszną potrawę z zebranych skarbów natury.

Nasze gospodarstwo to również doskonałe miejsce na wypoczynek z rodziną. Mamy dużą przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie dzieci mogą bawić się i korzystać z licznych atrakcji. Mamy plac zabaw, huśtawki, trampolinę i wiele innych zabawek, które zapewnią dzieciom mnóstwo radości. Możesz również zorganizować grilla na naszym specjalnie przygotowanym miejscu do grillowania i spędzić miłe chwile z bliskimi.

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa w Jugowicach. Tu znajdziesz spokój, piękno natury i mnóstwo atrakcji, które sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomniany. Oferujemy komfortowe pokoje, wspaniałe widoki i wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Przyjedź do nas i przekonaj się sam, jak wspaniałe jest życie na wsi.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Pod Podkową

location_on Adres:

Górna 54, 58-321 Jugowice

woj. , Polska

phone 748453165

phone 748453165

Ilość miejsc: 6