Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne U Zochy od: 25zł do: 35zł

Gospodarstwo Agroturystyczne U Zochy Gospodarstwo Agroturystyczne U Zochy

Gospodarstwo agroturystyczne jest położone przy lesie, na stoku wzgórza, z którego rozpościera się wspaniały widok na dolinę Dunajca. Gospodyni przygotowała dla gości, na piętrze swojego domu, 2 pokoje: 1-osobowy i 3-osobowy (jest możliwość dostawek) posiadające oddzielną łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię. Goście mogą korzystać z pokoju dziennego znajdującego się na parterze, w którym znajduje się telewizor, magnetowid, radio, komputer, książki, mapy i przewodniki.

W ofercie gospodarstwa znajdują się również usługi żywieniowe w pełnym zakresie, oferujące zdrową, domową kuchnię, potrawy dietetyczne, ziołowe napoje i herbaty. Specjalnością gospodyni są wyśmienite Placki Babuni. Wczasowicze mogą również korzystać z zaopatrzenia w warzywa, owoce i nabiał wytwarzane w gospodarstwie. Tylko tutaj można zrywać pomidory prosto z drzewa.

Na terenie gospodarstwa goście znajdą ogród z altanką wypoczynkową wyposażoną w kominek, miejsce na ognisko i do grillowania, garaż i miejsce parkingowe dla pojazdów gości, miejsce do zabaw dla dzieci oraz miejsce do rozbicia namiotu. Dodatkowo, w gospodarstwie można wypożyczyć rowery, leżaki, narty i sanki. Gospodyni chętnie odkryje przed gośćmi tajniki plecenia z wikliny oraz dawnych technik stolarskich. W gospodarstwie są również mile widziani czworonożni przyjaciele. Oferta jest aktualna o każdej porze roku.

Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne U Zochy

location_on Adres:

Janowice 204, 33-115 Janowice

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (14) 679 90 35, +48 513 829 646

phone tel. +48 (14) 679 90 35, +48 513 829 646

Ilość miejsc: 4