Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Roztocze od: 25zł do: 40zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Roztocze Gospodarstwo Agroturystyczne Roztocze

Zapraszam Cię do mojego gospodarstwa, które znajduje się w Szewni Dolnej, mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Zamościem a Krasnobrodem.

Szewnia Dolna to malownicza i niezwykle urokliwa wieś, położona na rozległej śródleśnej polanie, której historia sięga początku XV wieku. To piękny teren Roztocza – malownicze krajobrazy przyciągają turystów spragnionych ciszy na łonie natury z dala od zgiełku.

Z domu jest piękny widok na las i pola, duża przestrzeń od sąsiadów. Udostępniam turystom parter i piętro, zaś dla rodziny jeden poziom do własnej dyspozycji. Pięć pokoi nowocześnie wyposażonych z aneksem kuchennym, dwie łazienki (jedna łazienka z hydromasażem), 2 WC oddzielnie, salon wypoczynkowy i dwa balkony, oraz piękny taras przed domem.

Dlaczego warto do nas przyjechać: oferujemy obejrzenie własnej Wystawy Regionalnej, w której znajdują się stare sprzęty rolnicze i przybory domowe. Zapewniamy turystom miły spokojny wypoczynek na terenach pagórkowatych, dużo zieleni, pięknych kwiatów. Dwa wąwozy ciągnące się w kierunku kompleksu leśnego, gdzie można wybrać się na grzyby, czarne jagody, poziomki i odetchnąć zapachem lasu sosnowego. Mamy również bezpieczny i duży parking na posesji (ogrodzony) oraz możliwość korzystania z ogrodu. Na terenie gospodarstwa znajduje się także plac zabaw wyposażony w altankę, huśtawkę oraz miejsce na grilla i ognisko.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Roztocze

location_on Adres:

Szewnia Dolna 104, 22-442 Adamów

woj. Lubelskie, Polska

phone 846187078

phone 514009176

insert_linkwww.agroturystykaroztocze.pl

Ilość miejsc: 15