Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawem od: 25zł do: 35zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawem Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawem

Gospodarstwo agroturystyczne „Nad stawem” znajduje się w miejscowości Wierzchowiny, która jest położona około 13 km od Zamościa. Ta malownicza wieś otoczona jest lasami Roztoczańskiego Parku Narodowego i znajduje się nad źródłami rzeki Wieprzec, tuż przy trasie Zamość – Obrocz – Zwierzyniec.

W okolicy naszego gospodarstwa przebiega piękny i interesujący szlak rowerowy, pieszy i konny. W pobliżu działają również dwie stadniny, gdzie organizowane są szkolenia i przejażdżki. Jeśli są Państwo zainteresowani, mogą Państwo również wybrać się na spływ kajakowy rzeką Wieprz lub Tanwią. Dodatkowo, zaledwie kilkanaście kilometrów od nas znajduje się uzdrowiskowa miejscowość Krasnobród, która słynie nie tylko z kultu religijnego, ale także z mikroklimatu i pięknej przyrody. Zimą można tam skorzystać z czynnego stoku narciarskiego. Po drodze do Krasnobrodu można również zatrzymać się na stoku w Jacni.

W naszym gospodarstwie „Nad stawem” mogą Państwo wypocząć i miło spędzić czas o każdej porze roku, ponieważ zawsze jest tu pięknie, cicho i spokojnie. Całe piętro jest do Państwa dyspozycji, z oddzielnym wejściem, abyście czuli się komfortowo i swobodnie. Pomieszczenia dla gości są bardzo dobrze wyposażone, zapewniając wygodę i przyjemny wypoczynek podczas pobytu u nas. Na terenie gospodarstwa znajduje się duży ogród z różnymi gatunkami kwiatów i rzadkimi roślinami ozdobnymi. Można również łowić ryby w naszym stawie, gdzie zamieszkuje bóbr. Dodatkowo, mogą Państwo korzystać z dobrodziejstw sadu i warzywnika. Na życzenie zapewniamy również wyżywienie, specjalizując się w tradycyjnych polskich przysmakach, takich jak pierogi, pyzy, kluski, bigos itp.

Jeśli są Państwo zainteresowani zwiedzaniem innych ciekawych miejsc, istnieje możliwość wynajęcia przewodnika. Dodatkową atrakcją naszej oferty jest przejażdżka zabytkowym autem FSO – Warszawą. Postaramy się spełnić Państwa oczekiwania, aby pobyt u nas był długo i miło wspominany, i abyście Państwo zawsze wracali do nas jak do własnego domu.

Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawem

location_on Adres:

Wierzchowiny 19, 22-400 Zamość

woj. Lubelskie, Polska

phone 500674924

phone 500674924

insert_linkwww.nadstawem.cba.pl

Ilość miejsc: 10