Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Pstrąg od: 25zł do: 30zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Pstrąg Gospodarstwo Agroturystyczne Pstrąg

Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu, gdzie do dyspozycji gości mamy 3 pokoje, mogące pomieścić maksymalnie 9 osób. Każdy pokój jest wyposażony w aneks kuchenny, który ma wyjście na balkon. Ponadto, obiekt posiada 2 łazienki z prysznicami, aby zapewnić wygodę wszystkim naszym gościom. Co więcej, oferujemy dostęp do internetu radiowego, abyście mogli być zawsze podłączeni.

Na terenie naszego gospodarstwa znajdują się również baseny pstrągowe, gdzie możecie złowić świeżego pstrąga, który możemy dla Was smażyć lub wędzić. Jeśli preferujecie bardziej aktywny wypoczynek, istnieje również możliwość rozbicia namiotu z dostępem do toalety. Dodatkowo, oferujemy również możliwość zakupu miodu z naszej pasieki, abyście mogli delektować się smakiem lokalnych produktów.

Jeśli chcecie spędzić czas na łonie natury, to mamy dla Was doskonałą lokalizację. Zaledwie 100 m od naszego obiektu płynie rzeka Jasiołka, gdzie możecie się relaksować i cieszyć się pięknem otaczającej przyrody. W odległości 400 m znajduje się również Kościół-SANKTUARIUM oraz sklepy i ośrodek zdrowia, co zapewni Wam wygodę podczas pobytu.

Jeśli planujecie przybyć do naszego obiektu komunikacją publiczną, to najbliższy przystanek PKS znajduje się zaledwie 200 m od nas. Jeśli natomiast przybywacie samochodem, stacja CPN jest oddalona o 1 km, a Słowackie Przejście Graniczne tylko 10 km.

Oferujemy również możliwość wyżywienia przez cały rok. Nasza oferta jest różnorodna, aby zaspokoić gusta i preferencje naszych gości.

Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Pstrąg

location_on Adres:

Jaśliska 43, 38-485 Jaśliska

woj. Podkarpackie, Polska

phone 691876112

phone 691876112

Ilość miejsc: 9